Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czy rozpoznajesz piosenkę lub film???


Zgibniew

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat, bo chyba każdy tak miał, że usłyszał jakiś utwór nie znając jego tytułu, a ten chodził mu po głowie. Na forum raczej ciężko będzie zanucić (choć i to da się zrobić), więc proponuję wpisać kawałek tekstu, może ktoś rozpozna i zdejmie nam z głowy "to coś co po niej chodzi".

Jako autor tematu od razu zadam pytanie.

Chodzi mi po głowie piosenka często puszczana w Radiu Wrocław. Kawałek jest po polsku, ale nagrany w afrykańskim klimacie, śpiewają w nim o piłce nożnej.

Fragment tekstu brzmi mniej więcej tak:

"Lio lio Lion, rea rea Real. Chcecie mego syna ja go chętnie wam sprzedam".

Ktoś pomoże zdjąć tego "deptacza głowy"???

Edytowane przez Zgibniew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę stronkę z której bardzo często korzystam

Jako, że jesteśmy oboje z moją dziewczyną maniakami serialami telewizyjnymi (głównie produkcje USA :P) to często chodzi nam po głowie jakaś piosenka.

Find Music From TV and Movies - TuneFind

A to jest super stronka gdzie są wszystkie seriale rozpisane na odcinki i nawet opisane momenty w których piosenka leciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że kolega lubi seriale jak ja :) Zwłaszcza walking dead, supernatural, breakin bad, californication, dexter itd :P

A co do muzyki to polecam strone, rosyjska co prawda, ale jest dużo muzyki wszelkiego rodzaju i nie trzeba się logować kuog ??????? ?????? ????????? ? mp3 ? ??????? ?????? | ??????.??

Zbigniew jak jeszcze raz usłyszysz kawałek w radiu wrocław to tutaj masz archiwum co puszczają w danej minucie :lol: więc jest szansa, że odnajdziesz swój kawałek ;)

Emisja, archiwum

Edytowane przez yapis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew jak jeszcze raz usłyszysz kawałek w radiu wrocław to tutaj masz archiwum co puszczają w danej minucie więc jest szansa, że odnajdziesz swój kawałek

Emisja, archiwum

Wiem, że to istnieje, ale jak na złość nie puszczają już tego kawałka gdy słucham.

... taka tam uwaga Zgibniew nie Zbigniew:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...