Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E30 sie dusi na niskich obr.


Rekomendowane odpowiedzi

Juz kiedys pisalem ale problem sie poglebil wiec ponawiam prosbe o pomoc. Moja E30 m20 dziwnie zachowuje sie na nizszych obrotach tj. do 2500-3000 obr przy docisnieciu gazu (na wet nie na max,wystarczy troche aby dynamiczniej ruszyc) auto jakby sie dlawilo,przerywalo,podduszalo! Sprawa znika przy wyzszych obrotach tj. 3500-i w gore,wtedy jest naprawde lepiej niz dobrze:) Wczesniej dzialo sie tak tylko jak jezdzilem na benzynie,teraz mam wrazenie ze to samo zaczyna sie dziac rowniez na gazie ale delikatniej odczuwalne.(niejestem pewien,bo bmw odebralem z warsztatu po dwuch miesiącach reanimacji i gaz byl bardzo mocno skrecony wiec jest mul) Mialem juz wczesniej e30 z identycznym motorem tylko bez gazu tj.(2litry) i obecna w gornych zakresach obr. jest o niebo szybsza co ma odzwierciedlenie na ulicy gdyz ciolem sie z dwoma kumplami ktorzy mają 2.5L pod nogą(jeden iX) i sie dziwili jak moja idzie i ze nie mogli jej uciec. Wsadzone mam 2strumienice,filtr sportowy,weglowy owal K&N i tyle z modyfikacji ktore sam wprowadzilem.Czym moze byc spowodowane zachowanie mojego bmw? Czy problem tkwi w filtrze i stumienicach ktore na niskich obr.go dlawią,a moze wina starych swiec? albo filtr paliwa? moze komputer byl przeprogramowywany i ktos cos spartolil , W ktorą stronę mam sie skierowac by choc o krok zblizyc sie do problemu??? Bo ze to taki urok mojego bmw to nieuwierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...