Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Rekomendowane odpowiedzi

Klubowicze jak proponujecie najlepiej przyciemnic lampy z tyłu?Mam białą e 30 więc chyba fajnie by to wyglądało tylko nie wiem co z nimi zrobic?Macie może jakieś pomysły?

[ Dodano: 10 Luty 07, 00:30 ]

a tak wogóle to może macie jakieś pomysły na ulepszenie 320i e-30?Chodzi głownie o wygląd>ja mam wersje sedan białą perłe.Przy najbliższej okazji postaram się wrzucic zdjęcia.Mam już sportowy tłumik z dwoma końcówkami no i fele 15' z rantem,a w najbliższym czasie dojdą brewki już są w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupic specjalny spray do przyciemniania lamp - czarny i położyć kilka ledwo widocznych warstw, później wszystko pokryć bezbarwnym i wypolerowac jakąś pastą do karoserii. Potrenuj najpierw na jakimś niewielkim kawałku szkła. Lampy mają być tylko lekko zabarwione tak żeby od razu było widać kolor klosza czy kierunkowskazu. Jeżeli zamalujesz lampę "na czarno" to będzie to wyglądało daremnie. Zaraz jak znajde zdjęcia tylnych czarnych świateł do wąskiej lampy to załączę, żebyś wiedział jak to wygląda. :)

Co do brewek to są ogólnie mieszane uczucia. Mnie się nawet podobają... ale to kwestia gustu więc... :mrgreen:

startec1fl9.jpg

To są lampy spotykane czasami w M3, ale nie wiem w jakich modelach można je spotkać napewno. Te mają przyciemniony klosz plastikowy i jest on chyba barwiony podczas produkcji. Ogólnie jeżeli osiągniesz podobny efekt (lub DELIKATNIE ciemniejszy) to będą ładnie wyglądały. Pamiętaj tylko, żeby nie przesadzić bo wtedy będę kiszkowato wyglądały. Miłego przyciemniania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego uzyc bezbarwnego jakis uniwersalny taki? ja pomalowałem lekko na czerwono motipem ale mam wrażenie że lampy są coraz jaśniejsze tak jak by się farba zmywała. oczywiście powierzchnie odtłuściłem.

Ja nie malowalem lekko , tylko na chama konkret czerwono jak w orginale , z tym ze wsteczny raz robilem na czarno raz zostawialem bialy a raz tez go malowalem . niestety nie malowalem bezbarwnym i nie mialem efekty wybklaklego po jakims czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...