Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 328 w gazie?


domoli1990

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stać kogoś na 2.8 oraz utrzymanie go to i na benzynę też go stać, oszczędzanie na paliwie zawsze stworzy fochy autka, więc nie wiem po co takie duże silniki gazem męczyć.

temat gaz kontra benzyna jest na forum......................... a tu kolega pyta o co innego... jeśli masz jakieś ale co do instalacji to nie musisz tego tutaj pisać...

stać na 2.8 to stać na benzyne... śmieszne to troche co teraz napisałeś... bo być może kolega ma już auto ale finanse mu się podłamały i chciałby zaoszczędzić troche grosza nie sprzedając auta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat gaz kontra benzyna jest na forum......................... a tu kolega pyta o co innego... jeśli masz jakieś ale co do instalacji to nie musisz tego tutaj pisać...

stać na 2.8 to stać na benzyne... śmieszne to troche co teraz napisałeś... bo być może kolega ma już auto ale finanse mu się podłamały i chciałby zaoszczędzić troche grosza nie sprzedając auta....

Koszta instalacji, homologacji, gazu zje kilka litrów więcej niż benzyny a to duży silnik, więc oszczędność marna. Po prostu jak dla mnie - szkoda autka. Wyraziłem swoją opinię na temat gazowania 2.8 tak jak pytał o to kolega, skoro ty mu polecasz gaz do takiego silnika to ok, może posłuchać twojej rady. Nie mam prawa się wypowiadać, bo jak ktoś coś chce zrobić w swoim aucie to wszystkie posty w jego temacie mają mu to polecać? Opanuj się proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: ja sobie nie wyobrażam 2,8 bez gazu od 12 l to tam sie zaczyna a konczy kolo 20 przy ostrym lataniu po mieście , mój kolega ma 5ty rok staga w 2,8 i zero problemow zrobione 170tyś na gazie to moża policzyć ile już $$$$ zaoszczędzone , 3tyś wystarczy na dobry gaz technika poszła sporo do przodu w porównaniu do pierwszych sekwencji średnio taki spali 15 gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie masz gazidło i nie martwisz się o koszty paliwa. Silniki Bmw M52 i M54 gazidło znoszą bardzo dobrze, to nie renówki z papierowymi zaworami :D Ja rocznie oszczędzam ok 2 koła na paliwku i czy silnik dostaje po dupie mało mnie interesuje bo rocznie oszczędzasz na drugi silnik (M52B20). Wsadzasz instalacje i na ok 80 tyś nic nie musisz robic poza wymianą filtrów i czasem ustawieniem gazu na kompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gaz zakłada się głównie do dużych silników, paliwozernych żeby zaoszczędzić, ale tez nie mowie, ze małych nie można zakładać, bo np. Rodzice w silniku 1.0 mają gaz i to auto pali 7 litrów! Nic ich nie interesuje, nic się psuje, a jeżdżą jak za darmo, poniżej 20zl na 100km. Mi instalacja juz dawno się zwróciła, teraz tylko oszczędzam na tankowaniu.. Po co przepłacać skoro można oszczędzać.

Edytowane przez michal_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...