Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


przod e36 do liftingu !! POMOZCIE !!


mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam bmw e36 sedana i chcialbym zrobic lifting przodu cos ala e46 tzn chcialbym zalozyc zderzzak z e46 m-power maska z e46 no i blotniki tylko mam pytanie czy duzo jest z tym roboty czy zderzak z m-power e46 bedzie pasowal do sedana e36 czy duzo trzeba przerabiac i dopasowywac ??? co jeszcze musialbym wymienic zeby to pasowalo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zauwazylem ze tutaj sa ludzie ktorzy chyba bardziej lubia jezdzic seryjnymi autami niz uzywac wyobrazni(wiadomo ze bez przesady z ta wyobraznia) :))

Nie poprostu tu ludzie preferuja orginalny wyglad , lub lekko zmodyfikowane orginałami ...

Ja lubie np tylko i wylacznie german , duza gleba duze fele ...

TDSEREK lubi modyfikowac auto , napisz do niego PW to chyba jedyna osoba ktora totalnie przerabia swoje autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh trolu ...no tak jest..ogolnie szykuje duzy projekt zapewne nie kazdemu sie spodoba..ale chce odrzucic zywice i zmotac abs zderzaki tuningowe...jeden juz mam i progi zostal mi tylko przedni... a potem spore fundusze na inne pierdoly ...jak zmotam to napisze...

mentos pisz do mnie... pomoge bo przerabialem temat zmiany frontu w e36... pozdro for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh trolu ...no tak jest..ogolnie szykuje duzy projekt zapewne nie kazdemu sie spodoba..ale chce odrzucic zywice i zmotac abs zderzaki tuningowe...jeden juz mam i progi zostal mi tylko przedni... a potem spore fundusze na inne pierdoly ...jak zmotam to napisze...

mentos pisz do mnie... pomoge bo przerabialem temat zmiany frontu w e36... pozdro for all

czekam na efekty moze mi wpadnie w gust :mrgreen: bmw_beer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec
moze i bad look troche za duzy....ale i tak zapomnialem ze to forum seryjniakow :P (''japan style'' co to mial byc dojazd czy co ??)

bedzie ci ciezko znalesc forum BMW na ktorym ktos pochwali twoj samochod po tym tuningu,niestety nie lubimy AGRO

... jedni wolą brunetki inni blondynki a jeszcze inni rude dlatego nie wiem po co ta

dyskusja , jesli włascicielowi sie podobał to cel został osiągniety tuning rzecz

gustu i zawsze bedzie tak ze jedni beda zachwyceni a inni zdegustowani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez badlooka duzo lepiej...wyglada sensowniej jednak ciagle jakby byl z przodu za bardzo nadmuchany..musialby z tyl blotniki lekko wyciagnac..

widzisz ja ogolnie JAk pisza tu na forum uprawiam agro tunign czyli jestem zwolennikiem leppera :D:D

pic00073of1.jpg

o to przerobki ladnie zrobionych fresch frontow.

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic.asp?TOPIC_ID=5352

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/topic.asp?TOPIC_ID=2125

i ogolnie polecam zajrzec

http://www.bmw-syndikat.de/bmwsyndikatfotos/forum.asp?FORUM_ID=2

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...