Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e39] problem z navi i pamiecią


Mateusz_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem u siebie z radiem w swojej e39 99r

posiadam radio z navi i czasami jest tak że kiedy wyciagne kluczyk radio się wyłącza ale ekran cały czas jest włączony nawet wtedy kiedy zamkne auto z kluczyka , ale nie zawsze i nie zapamietuje ustawień np. języka menu , nie moge też ustawić daty i godziny

Problem też mam wtedy kiedy mam opcje gdy wejde w ustawienia i chce by moje radio zapamiętywało ustawienia i daje opcje ON to cały czas zostaje w pozycji off.

Również czasami gdy wsiadam rano do auta odpalam i są skasowane kilometry ktorę ostatnio zrobiłem i średnie spalanie jest zresetowane...

Poprzedni właściciel auta powiedział mi że musze zsynchronizować kluczyk . Niewiem czy to ma jakiś sens , ale jeżeli ktoś miał podobny problem i poradził sobie z nim to prosze o pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo też problem u mnie polega na tym że po wyciągnieciu kluczyka muzyka się wyłącza ale ekran nadal świeci po chwili jest wyswietlane menu i tak cały czas i muszę ręcznie wyłączyć ekran ... Może znacie kogoś który mógłby to ogarnać? i Jeszcze ewentualnie wgrać języki polski i mapke z nowymi mapami do navi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym sądzi nadworny elektronik 5oul?
Wszystko trzeba sprawdzić ale im dłużej zastanawiam się nad tym problemem tym częściej dochodzę do wniosku, że coś nie tak jest z szyną. Coś gdzieś musi "siać" i dlatego tak się dzieje. Zacząłbym od sprawdzenia licznika, myślę że ktoś tam coś grzebał i dlatego tak się dzieje. Ostatnio miałem przypadek z e46 której w przedziwny sposób działały migacze i cyrki się działy z elektroniką. Wystarczyło wyjąć i włożyć z powrotem licznik.

Mateusz, najlepiej byłoby gdybyś podjechał do mnie do Wrocławia, na żywo coś więcej można powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede z wami sie kontaktowal wstepnie jestem umowiony z Kamcio na wtorek przyszły poniewaz auto daje do lakiernika w piątek napewno bedziemy z tym działać ponieważ niby to jest ******ła , ale mnie to denerwuje nie lubie mieć czegoś co nie jest w pełni sprawne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navi oryginalnie w aucie czy dokładana? Brak możliwości zmiany ustawień czy ustawienia godziny to problem komunikacji z licznikiem , być może jakiś sterownik zakłóca komunikację na linii K

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj Kamcio ogarnął mi mój problem narazie jest ok zobaczymy jutro i pojutrze czy dalej gubi pamięć . Akumulator zmieniłem na bosch 91Ah bo tamten byl trafiony , a jeszcze zmienie klemę minusową i jeżeli problem znów sie pojawi to stawiam na licznik że on sieje ten problem z pamięcią , ale zobaczymy co te 2 dni pokażą . Puki co jest ok

Kamcio dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj znowu jest ten sam problem co byl wczesniej brak juz mi sil do tego auta ...

Resetuje się znów wszystko po wyciągnięciu kluczyka zauważyłem ze wskazówki od paliwa i temp silnika bardzo powoli schodzą i to się dzieje wszystko jak na dworze jest niska temperatura.

Czyżby może licznik u mnie siedzi i to jest ten problem?

Edytowane przez Mateusz_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...