Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


zmulona bmw e30 320 na gazie i na benzynie


donkol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio cos moja bmka kuleje jak odpalam ja to odpala pyrcha i jak dodaje gazu zero reakcji i jakby paliwa brakowalo obroty spadaja do 500 400 tys. i albo po 4 sek. zalapie i zacznie normalnie chodzic albo zgasnie i jak 2 raz odpale to chodzi normalnie. I dzis pojechalem troche na benzynie i tez jakby mocy jej ubylo mulowata na 2 powyz. 4 tys jakby mulowata sie robila i troszkie zmuli i ciagnie dalej ale cos slabo jak na 2.0 litrowy silnik help czyzby wtrysk padl ktorys ?? czy lapie lewe powietrze i ubywa mi benzyny ale to chyba wina ze zle pokazuja zegary lub plywak kulawy w baku. Jak sprawdzic dlaczego bmka jest taka mulowata ?? diagnostyka silnika ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donkol, podobne obiawy mam tzn mialem :) dzis juz lepiej :) pies byl pogrzebanyw sondzie lambda choc wszyscy obstawiali w silniku krokowym dzis wyciagnalem wtykcze od sondy i wylało mi sie z wtyczki z 5 ml wody ;/ :( pff jak co gdzie nie wiem nie wnikam puki co jezdze bez sondy i dziala !! auto normalnie smiga :) choc pewno sie odbije to na spalaniu zaraz znow na kanał myk myk suszarka i wtyczki susze jakos ;/ i sie i okaze co to bedzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donkol- a jak sie baBUNIA zachowuje jak wkreci juz obroty?? np.pow.3000? bo z tego co obserwuje to wiecej osob ma z e30tkami problemy ktore mają mniejsze lub wieksze ale wspolne powiązania. u mnie niezaleznie od tem. silnika na niskich do 2500-3000( na bp.) przerywa i sie muli ale jak juz przekroczy to sama slodycz :D Jak do tej pory nikt mi nie pomogl i nie mam pojecia co u mnie sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Problem czesciowo rozwiązany lapal lewe powietrze prze gume kolo przeplywomierza narazie gume poklejilem i jest lepiej ale musze ja wymienic na nowa wiecie ile kosztuje ????

Ale nadal mam problem jak gasze auto gaz/benzyna tez ale mniej i za jakies 10 15 min odpalam auto odrazu nie odpala albo odpali ale sie dlawi i gasnie i za 2 razem odpala odrazu. Wydaje mi sie ze musze zamontowac odciecie gazu tak aby podczas odpalania nie zasysal gazu i benzyny ale gdzie we wrocku mi takie cos zamontuja i za ile ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem czesciowo rozwiązany lapal lewe powietrze prze gume kolo przeplywomierza narazie gume poklejilem i jest lepiej ale musze ja wymienic na nowa wiecie ile kosztuje ????

1928_p.png

nr 8 :?: :!: 13 71 1 708 834 :!: Podobna rura jak w M10

Nowa sztuka około 80 zł <bmw_1>

Do kupienia w jakimś serwisie :wink: np STANDO , B&W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...