Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zakup komputera diagnostycznego


przemal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje porady jaki sprzęt wybrać ? Komputer ma służyć w warsztacie, chce żeby można nim było odczytać parametry rzeczywiste, skasować inspekcje, zakodować, odczytać błędy. Musi być kompatybilny ze wszystkimi markami pojazdów, cena do ok. 17 000 zł

Czy wybrać jakiegoś Boscha KTS-a ? czy może Gutmann-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnozer Auto Com Interfejs CDP+ Autocom Oryginał (4599316520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mówicie o czymś takim ?

Jakiego DELL-a wtedy do tego auto com-a ? Jeżeli się na niego zdecyduję .

Czy dostępy jest język PL w auto com-ie ? i jakie gniazdo jest potrzebne do podłączenia interfejsu ( COM czy USB ). ?

Edytowane przez przemal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autocom ma język pl i chula po usb, spoko do czytania błędów i jakiś pierdułek, ale do obsługi np bmw to chowa się całkowicie przy porównaniu z disem czy choćby inpą, jeżeli miałbym wybierać to wolałbym kts ale tu licencje trzeba dokupywać co roku, w autocomie instalujesz pirata i masz na zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kts 540 chyba w pracy kiedyś i dawał rade ale nieraz lunch go przebijał bo potrafił zrobić więcej...

według mnie kts to przepłacanie za ten sprzęt tych 15tyś i co roku 2500....

ja teraz do warsztatu też stoje przed tym dylematem...

ale wybiore taniego budżetowego autocoma i do tego luncha jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez moge polecic Autocom'a choc przy E36 za duzo mi pokazac nie chcial, jakies typowe usterki typu. Czujnik ABS Przednie prawe kolo, ale nie pokazal mi juz ze np. uszkodzony jest czujnik polozenia walu, a inpa juz to wykazala .

Za to przy passacie, stilo, E39 duzooo mozliwosci, min. ustawianie swiatel do jazdy dziennej, zamykanie przy danej predkosci ( oczywsicie zalezy to od modulu komfortu ) Ogolnie fajna sprawa, wrzucasz pirata i sie wiecej nei denerwujesz do tego laczy sie bezprzewodowo. Przy kompie tylko program a do autocomu podlaczasz kabel do diagnostyki zasilanie ma z obd i spokoj. Program bardzo czytelny.

Ja używam tej wersji :

Diagnoskop tester komputer Auto-com Adp 186. (4653222708) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez Maajkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, wybiorę tego auto coma, znalazłem przedstawiciela na Polskę, napisałem e-mail, czekam na odpowiedź.

Myślę że taki dell będzie wystarczający Laptop DELL Inspiron 7537 i5 8GB SSD GT750M Win8 (4638514194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...