Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E34 535I M30B35


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Ostatnio dostalem propozycje zamiany mojej E36 na coś takiego!

Bmw 535i E34 m30b35 Sekwencja STAG, sonderlack/ możliwa zamiana! Lublin ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Pan przyjechałby do mnie 600km w jedna strone, wiec gdyby dojechał wiedziałbym ze silnik jest sprawny! :D

U mnie do roboty :

Zawieszenie tył, tzn. sworznie, łaczniki, stabilizator. Zawiecha przód : drążki, wachacz prawy.

Wtryskiwacze, poprawki lakiernicze, opony tył, zamek maski.

U niego :

Do wymiany jeden wahacz przód i drążek.

Nie zastanawiałbym się i kupił komplet drążków.

Ogólnie zastanawiam się czy warto. Silnik mówi że zdrowy problemów nie ma chodzi na sekwencji tak jak powinien.

Wstawienie kompresora klimy, mowi ze jest wyciagniety jesli mam mozliwosc zalatwic inny to moge sobie na miejscu sprawdzic ze tylko kompresor jest do wstawienia.

Oraz dyfer zaczyna huczeć jakie koszta zeby byla cisza?

Pan moze mi doplacic pare zloty, dodatkowo zabralbym od siebie wydech, radio, ksenony.

Wiec teraz pytanie WARTO czy NIE WARTO?

Dzieki i pozdrawiam!

vyru9y.jpg

2e1t479.jpg

i1dxz5.jpg

357hfsn.jpg

14wypht.jpgvfjlvt.jpg

2q24vbd.jpg

1zz00p4.jpg

1zxbk2r.jpg

2uiky0p.jpg

2ezkco7.jpg

2ykgiz5.jpg

4zt1sp.jpg

b4c5fm.jpg

25rz1n5.jpg

2569pjc.jpg

2nstke1.jpg

15ouo7o.jpg

2mzir6x.jpg

2moouu8.jpg

5lymw8.jpg

4idjc2.jpg

209odw8.jpg

hva2v7.jpg

257hulj.jpg

2vv3mo8.jpg

2guy0rq.jpg

2v0cugo.jpg

15pjp8o.jpg

2cdwz8m.jpg

ifwtno.jpg

qoiyqx.jpg

2qcjp.jpg

5xjzvd.jpg

52clyw.jpg

2d7itxu.jpg

259zy1s.jpg

2qi3apx.jpg

207t443.jpg

1694uaq.jpg

2h37yow.jpg

2vlqs5i.jpg

2z5pwy1.jpg

2gvivyx.jpg

2qb65c9.jpg

wa2iwj.jpg

2v2fhc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hmmm...nie wiem jaką masz masz E36, tzn z jakim motorem i wyposazeniem.

W kwestii zamiany, to serwis E34 pochłonie większe pieniądze aniżeli E36 i tu nie ma co się oszukiwać. Pytanie, czy sam będziesz naprawiał sobie auto, czy smigał po mechanikach. Ja mam teraz obecnie swoje trzecie E34. Każda z nich kosztowało mnie bardzo skrajne kwoty jeśli chodzi o serwis, choć z pozoru auta wyglądały naprawde dobrze, a w porównaniu do tego 535 wyglądały meeega dobrze. Mimo to zawsze trzeba było poświęcić trochę grosza by auto cieszyło oko i "ucho", ale może ja mam takie odczucia co do jazdy BMW. Kwestia podejścia :wink:

Mam świadomość tego, że nie ocenia się auta po wyglądzie zewnętrznym, ale myslę, że w pewnym sensie jest on jakim wyznacznikiem stanu mechanicznego. Tutaj wizualnie jest bardzo średnio według mnie, obawiam się, że mechanicznie też nie lepiej, choć za taką kasę ciężko o zadbane 2.0, a o 3.5 nie wspomne.

Ja bym się nie zamieniał, bo ta E34 może Cię puścić z torbami, bo o spalaniu po mieście w granicach 20 litrów chyba nie trzeba Cie uświadamiać?

PS. Plus, że sprzedający podesłał Ci sporo fotek odnośnie wad auta i napisał co i jak jest nie halo.

Ja swoją opinie wyraźiłem, ale decyzja należy do Ciebie...

pozdrooo bmw_1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...