Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E30] Obrotomierz


Rekomendowane odpowiedzi

Pierw taka propozycja, jak psizemy jakis temat, to napsizmy o jakie bmw chdozi np. e30, e36, e34 itp (w kwadratowych nawiasach)

wracajac do mojeg oproblemu.

Kilka dni temu, obrotomierz na poczatk usie zacinal, ale po pewnej, pzrejechanej drozde sie odblokowywal i dzialal.

teraz juz wogule nie dziala, mzoe ktos ppomoc.

B oz teg oco wiem, to ten czujn ikw tylnim msocie nie dopowiada za obrotmierz, tylk oza predksociomierz i ekonomizer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam odwrotny problem w moin 732 e23 raz dziala predkosciomiez a raz nie i tez sie zastanawiam w czym problem pewnie jakis czujnik tylko gdzie ??? bo linki niema

a co bo obrotomierza to ta sama sytuacja odpowiada jakis czujnik na wale albo gdzies w okolicu pewnie jest przerwa w impulsie 6tak mi sie wydaje

pozdrawiam 732 :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jak ten czujnik wymienić , albo gdzie będzie to w miarę tanio można zrobić , mieszkam we wro ale nie mam garażu wiec nie bardzo mialbym gdzie się tym zająć (pozatym nie znam się na mechanice ;) ). Mi dzisiaj prędkościomierz przestał działać , z obrotomierzem nie mam problemów. Ale ogólnie wysiada mi elektryka w aucie, zaczęło się od wszystkich żaróweczek w środku, potem padł komputer (ten co mierzy prędkość średnią , temperaturę itp.) teraz padł prędkościomierz :/ , dajcie namiar na kogoś kto się zna na elektryce w E30.

Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Pierw taka propozycja, jak psizemy jakis temat, to napsizmy o jakie bmw chdozi np. e30, e36, e34 itp (w kwadratowych nawiasach)

wracajac do mojeg oproblemu.

Kilka dni temu, obrotomierz na poczatk usie zacinal, ale po pewnej, pzrejechanej drozde sie odblokowywal i dzialal.

teraz juz wogule nie dziala, mzoe ktos ppomoc.

B oz teg oco wiem, to ten czujn ikw tylnim msocie nie dopowiada za obrotmierz, tylk oza predksociomierz i ekonomizer.

witam.winne mogą być akumulatorki które znajdują się w desce rozrzielczej :roll: .miałem to samo. obrotomierz się zacinał,potem się skończył.prędkościomierz skakał a na końcu temp. wody się ''skończyła''.mają wielkość i wygląd paluszków.jakby to było to,to jedż do sklepu elektrycznego koszt ok.30 zł.ja mam wstawione 1200ah chodż oryginalne maja chyba 600ah.wymieniłem i wszystko działa!! :mrgreen: .nawet ekonomizer działa!!.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...