Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


radio dziala mimo ze jest wylaczone


Bartek_71

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Mam nietypowy problem. Kupilem niedawno e46 z mala nawigacja z kaseciakiem. Wszystko bylo spoko do dzis, kiedy radio zaczelo grac w tle mimowolnie ze mialem wlaczona muzyke z aux'a. Radio dziala nawet wtedy kiedy je wylacze, a nawet chwile po tym jak zgasze silnik i wyciagne kluczyki ze stacyjki. Jak sie okazalo po rozbebeszeniu wszystkiego, wlasciciel przede mna zmostkowal kabel od zmieniarki cd i podlaczyl pod niego kabel aux (nie wiem czy ma to jakikolwiek wplyw na to ze radio dziala w tle, tym bardziej ze wczesniej wszystko bylo ok) efekt jest taki, ze nie dzialaja plyty cd, tylko muzyka z aux. Metoda prob i bledow odlaczalem wszystko. Najpierw wyciagnalem radio, odlaczylem totalnie, ale nie pomoglo, radio fm wciaz gralo (naprawde bylem w duzym szoku), nastepnie poszedlem do bagaznika, odlaczylem zmieniarkie i czytnik nawigacji, nastepnie odlaczylem pierwszy z brzegu tuner, co sie okazalo odpowiedzialny za obraz na ekranie monitora. Nastepny byl tuner radiowy i zauwazylem ze kiedy go odlaczam a mianowicie wyciagam bezpiecznik, radio przestaje grac, ufffff, najgorsze jednak jest to, ze przestaje dzialac zasilania radia, tzn monitor dziala, pokazuja sie wszystkie opcje, ale nie moge wlaczyc muzyki z jakiegokolwiek innego urzadzenia, np aux'a i teraz pytanie do was fachowcy. Chcialbym zrobic to tak zeby bylo jak z fabryki, ale przerazaja mnie koszta kupienia nowego tunera, a po drugie nie jestem pewien czy to aby na pewno tuner jest odpowiedzialny za takie dziwne akcje. Ponadto mieszkam w UK i naprawde ciezko tutaj o dobrego fachowca jezeli chodzi o naprawe i diagnoze takich urzadzen. ;/ Jestem w stanie zgodzic sie jeszcze na to zeby powrocilo zasilanie kosztem dzialania radia ( i tak nigdy go nie slucham). Prosze o pomoc, bo jazda po autostradach bez muzyki to naprawde fatalna sprawa.

Dodam jeszcze ze probowalem przyciszyc radio, ale jest to niemozliwe, caly czas cos gra w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...