Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Sprzedam/zamienie subwoofer Infinity Reference 2 x 1240


__Fryzjer__

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj zgromadzonych,prosze o chwile uwagi happy_bmw.Do sprzedania mam subwoofer jak w tytule,ktory towarzyszy mi od 4 lat przeszlo,sprowadzony z Anglownii przeze mnie.Jest to sprzet wciaz w bardzo fajnej kondycji nigdy nie byl uzywany przez wiekszy wzmak niz nalezy, potrafi mocno zatrzasc autem dosc nisko schodzacy zarazem dynamiczny basik u mnie w e34 bardzo cieszy lecz nadeszly czasy gdzie zaczal sie liczyc bagaznik:? .Cena jaka mnie interesuje to ok 550 pln oczywiscie uczciwa negocjacja przewidziana,jesli to mozliwe zamienie to na cos podobnego o mniejszym gabarycie.zapraszam chetnych na odsluch choc wierze ze niektorym z forum juz udalo sie troche zapoznac ze sprzetem. szer/wys/głęb 855/385/450mm kazdy glosnik ma 300 RMS POzdrowki dla wszystkichbmw_1bmw_1[o:::]---> 600 042 609 Michalattachment.php?attachmentid=32375&stc=1attachment.php?attachmentid=32376&stc=1attachment.php?attachmentid=32377&stc=1attachment.php?attachmentid=32378&stc=1attachment.php?attachmentid=32379&stc=1

Edytowane przez __Fryzjer__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...