Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Jaki olej radzicie??? do Is???


Rekomendowane odpowiedzi

Witam <bmw_2>

Panowie powiedzcie Jaki olej lepiej wlac do m42 przy przebiegu 217 tys,dodam ze w ksiazce serwisowej olej byl wymieniany gora do 10 tys km.Poradzcie jaki olej wybrac?

Skoro w ksiazeczce pisze to powinno pisac tez jaki byl stosowany, a jak niewiesz to najbespieczniej polsyntetyk, ja tez mam m42 lalem w ciemno polsyntetyk mobila super S i jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olej polsynetyczny dobrej firmy . ja ostatnio testuje olej firmy motul . spisuje sie swietnie a z tego co wiem jezdzi na nim wieksza polowa aut startujacych na torze w poznaniu ( i nie tylko) wiec to dobrze o nim swiadczy . kolega ktory sie sciga zalewa to do m3 i przy totalnej extremie nic sie z motorem nie dzieje a nawet w porownaniu z poprzednim jest roznica w temp. oleju podczas wyscigu co oznacza ze smarowanie jest na najwyzszym poziomie . jest to olej dosc trudno dostepny lecz jakby ktos chcial moge dac namiar ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym motulu to slyszalem ze dobra firma :) robi oleje silnikowe do skrzyni biegow i dyferow.A jeszcze takie male pytanko. :idea:

Mianowicie

:arrow: Po wymianie oleju jak skasuje inspekcje tym sposobem z forum 7 wtyczka i + to inspekcja bedzie pokazywac od nowa czy bedzie blad w CPU i bedzie wyswietlalo zawsze juz 5 zielonych kresek??? :?:

Pozdrawiam <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobil 1 i nie bedziesz mial zadnych problemów

nic dodac nic ujać

Mobil 1 półsyntetyk! I problemów nie bedzie! Pozdrawiam

Nie wprowadzajmy ludzi w blad, Mobil 1 to pelny syntetyk, kolega powinien zalac polsyntetykiem czyli Mobil Super S

http://www.mobil.pl/poland-polish/lcw/products_services/auto_semi-synthetics.asp

O tym motulu to slyszalem ze dobra firma :) robi oleje silnikowe do skrzyni biegow i dyferow.A jeszcze takie male pytanko. :idea:

Mianowicie

:arrow: Po wymianie oleju jak skasuje inspekcje tym sposobem z forum 7 wtyczka i + to inspekcja bedzie pokazywac od nowa czy bedzie blad w CPU i bedzie wyswietlalo zawsze juz 5 zielonych kresek??? :?:

Pozdrawiam <bmw_1>

Jak wymienisz w jakims lepszym servisie to usuna ci inspekcje w cenie wymiany a jak zrobisz to domowym sposobam to na jedno wyjdzie bo ich maszyna to samo prawie robi ;] (nie znam sie na tym zbytnio ale jak sami sobie ludzie kasuja problemow nie maja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zalecam taki olej http://www.midland.pl/produkty/silnikowe/2466/SYNQRON%2010W-50/produkt.html

Do oleju Midland mam coraz większe zaufania niż do Mobila. Warto poczytać zachodnie Forum o BMW i wpisać tą nazwę. W polsce te szwajcarskie oleje (licencja Quaker State) są mało znane ze względu na to , że importer nie robi masówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...