Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[e30] co to za kontrolka?


Rekomendowane odpowiedzi

1) http://img506.imageshack.us/my.php?image=p1010889pg2.jpg

druga od lewej.... grzebałem przy zegarach i żarówka była tam przepalona, zmieniłem ją i po przekręceniu kluczyka zapala się, a gaśnie po zapaleniu silnika - co to jest?

2) druga sprawa - nie zapala się wogóle ta strzałka od świeczek, a słyszałem że jeżeli wszystko ok to powinna palić się na zielono - auto zapala mi raczej ok, aczkolwiek jak jest mróz to muszę trochę pokręcić i strasznie drgania ma przez jakiś czas po odpaleniu - to normalne?

3) pisałem kiedyś tu o wariującym obrotomierzu - poradzono mi abym wymienił aku, rozebrałem licznik, aku są pytałem w kilku sklepach moto i elektrzycznych i nie mają nic takiego - jeden elektryk mówi, że mogę tu wlutować zwykłe baterie i on może mi to zrobić ale na moje ryzyko, bo nie daje gwarancji, że coś się nie spali przy lutowaniu - czy warto ryzykować? czy można zamontować tutaj zwykłe baterie albo akumulatorki?

4) też wyszło po ściągnięciu licznika - od początku jak kupilem auto nie działał check; okazuje się, że wewnątrz licznika nie ma nic więcj - jest tylko zaślepka z tymi kolorowymi kreseczkami - z tyłu nie ma żadnych diód, żadnego złącza - nic; więc mam pytanie - czy ktoś to wymontował czy też może nie w każdej wersji check był - tak mówi mój znajomy?

5) jeszcze jedno - czy jest możliwość założenia do mnie zegarów od TD, tak żebym miał ekonomizer? wystarczy przepiąć kostki, czy tam potrzebny jest jeszcze jakiś czujnik?

auto to e30 324d '86

Pozdrawiam i z góry dzięki za jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 grzanie swiec zarowych

[ Dodano: 17 Luty 07, 19:35 ]

ad.2 trzecia od lewej powinna zapalc sie po zgasnieciu drugiej od lewej na zielono(kołko)

oznacza ze swiece zarowe masz sprawne

[ Dodano: 17 Luty 07, 19:36 ]

ad.3 akumulatorki o tej samej wartosci(ale nie wiem jakie)

[ Dodano: 17 Luty 07, 19:37 ]

ad.4 nie kazde mialy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...