Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW Styl


arek m

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze sie zastanowic,inzynierowie w Monachium kasuja po 20,000 euro miesiecznie za wizualizacje i wyglad ogolnyy kazdej BMW.Osobiscie uwarzam ze Tuning kazdej BMW jest zbyteczny i tylko ja oszpeca.

Zostawmy je takie jakie sa!!!Najwarzniejsze zeby byle czyste i nie zezarte przez rdze!!!

Zarknijcie przez sekunde na te PERELKI z Bayern i zastanowcie sie czy warto je w jakikolwiek sposob oszpecac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie zastanowic,inzynierowie w Monachium kasuja po 20,000 euro miesiecznie za wizualizacje i wyglad ogolnyy kazdej BMW.Osobiscie uwarzam ze Tuning kazdej BMW jest zbyteczny i tylko ja oszpeca.

Zostawmy je takie jakie sa!!!Najwarzniejsze zeby byle czyste i nie zezarte przez rdze!!!

Zarknijcie przez sekunde na te PERELKI z Bayern i zastanowcie sie czy warto je w jakikolwiek sposob oszpecac.

popieram twoje zdanie wcalosci stawiam piwko bmw_beer <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wsparcie,ale niewiele osob na to wraca uwage.moim zdaniej (skromnym) dobry tuning powiniem zaczynac sie od precyzyjnej aerodynamiki a nie od zbednych spojlerow i strumiennic

To zależy od tego kto co lubi (jaki tuning). Z aerodynamiki wiele nie wykrzesasz ponadto co fabryka daje, a spojlery to też aerodynamika, tyle że jednym wychodzą na plus, a drugim na minus(w sensie aerodynamiki). Osobiście nie lubie aut obklejonych i ciężko wyglądających przez spojlery :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoL jak bialy to dla mnie szpetny kolor ale nie zastanawial bym sie jak by mi dawali w takim kolorze bunie ;] Co do tuningu to tak zgadzam sie no ale moim zdanie cale te rozmowy to beznadzieje bo o gustach sie nie dyskutuje jak to pewnie kazdy wie. Ktos kupuje cos, np auto marki bmw i jest jego robi z nia co chce, moze ja spalic zrobic na malucha czy cokolwiek innego i dlatego takie rozmowy sensu nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...