Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E39 touring m-pakiet Kobierzyce


marvin_1986

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, czy ktoś z Was był może oglądać te auto albo może coś więcej o nim powiedzieć na podstawie ogłoszenia? Przebieg (a właściwie stan licznika :D) to 280 000. Mi się rzuciły w oczy chyba nieoryginalne lampy tylne (te boczne, nie na klapie), bo w tych rocznikach inaczej wyglądały, chyba że m-pakiet takie obejmował. Do tego auto nisko siedzi z tyłu, w pierwszej wersji sprzedający pisał że nivo już nie trzyma, teraz już nic nie ma na ten temat. Auto wygląda całkiem przyjemnie, cena tysiąc niższa niż pierwotnie, tyle że opłaty to z 5 tysi wyjdzie (wliczając rejestrację, naprawę nivo, OC i pakiet startowy).

Link do ogłoszenia: Bmw e39 LIFT 2002r pełny Mpakiet 2.5pb OKAZJA TYLKO DO poniedzialku Kobierzyce ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Edytowane przez marvin_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, obejrzałem i pojechałem :D Właściciela nie było, więc obejrzałem tylko z zewnątrz. Więc tak: generalnie wygląda OK, wszystkie mocowania nadkoli, przedniego pasa wyglądają na nieruszane. Opony 18", z czego dwie z przodu do wymiany. Felgi do odmalowania, tarcze p/t wymienone, widać że świeże. Korozji wkoło auta sporo, oba nadkola z tyłu, z przodu lewy próg lekko zgnity, na środku spory wyprysk rdzy, mniej więcej fi=7cm. Maska lekko zagięta w lewym górnym rogu, jest tam też rdza. Szczeliny między maską a błotnikami nierówne. W środku bajzel, trochę śmieci i jakaś obca rejestracja. Listwa pod włącznikiem świateł lekko przerysowana. Siedzenia z przodu wysiedziane i *******ziane, ale grzane :) Wyposażenie dosyć słabe jak na m-pakiet, brak PDC, niepełne audio (bez obsługi BC). Silnik od spodu zapocony, brak osłony pod nim. Plastki podwozia poza tym OK. Lusterka nie pod kolor, ale chyba takie montowali? Nie składają się na pewno elektrycznie. Promocja do jutra bo właściciel będzie ją oddawał do lakiernika, cena skoczyła już do 18000 :D Chyba zostanę przy swojej e39, tylko zrobię w niej te falowanie obrotów :)

Edytowane przez marvin_1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...