Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Malowanie proszkowe felg kolor z palety RAL 7045


pawel83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś może dysponuje zdjęciem felg w takim kolorze o oznaczeniu RAL 7045 ? Chodzi o malowanie proszkowe i taki kolor na próbniku wydał mi się całkiem fajny lecz nie wiem jak to będzie wyglądać na feldze , wybór kolorów w lakierni proszkowej z palety RAL jest bardzo ograniczona , nie mają nawet zwykłaego srebrnego tylko z brokatem a nie chce brokatu na felgach... Każda opinia mile widziana

Paleta kolorów RAL Wzornik Ral K7 Classic - Edycja 2014, Wzorniki RAL - Pantone, Kalibracja monitora, Colormunki, i1Display PRO

Niestety nie wiadomo który to połysk a który mat...

Edytowane przez pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzornik Ral K7 jest wzornikiem kolorow w połysku, K5 odnosi się do kolorów matowych. Sprawdzę czy jest coś takiego bez brokatu i dam Ci znać. Jak paleta Ral Ci nie odpowiada to zapytaj o paletę NCS może tam będzie coś co Ci się spodoba.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem w ralowniku K7 i RAL 7045 to szary bez brokatu. Jeśli jakiś kolor Ci się podoba to możesz zapytać, czy da się zrobić jakiś kolor bez brokatu. niestandardowe kolory na ogół są robione pod zamówienie więc może będzie możliwość zamówienia bez brokatu. Jak masz możliwość to zapytaj jakiej firmy farby biorą to może uda mi się ustalić więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za zainteresowanie tematem i cenne podpowiedzi oraz wyjasnienie nie których kwewstji :) Felgi mam odebrać w poniedziałek i bedą w kolorze srebrnym mettalicu z połyskiem no i z brokatem zobaczymy jaki będzie efekt końcowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam tylko z ciekawości.Ja dałem felgi kumplowi z Polkowic co się tym zajmuje to za 18 ze szpachlowaniem ubytków(nielicznych),podkład,lakier(srebrny metalik)i bezbarwny zapłaciłem 300zł ale proszkowe malowanie jest droższe i co tu ukrywać trwalsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...