Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Problem z odpalaniem. Co o tym myślicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z odpalaniem mojej BMW. Wedlug mnie to cos z paliwem. Wydaje mi sie ze jest cos zapchane tylko co? Jak odpalam rano to wszystko ok zapala bez problemu. ale jak chwile pochodzi zgasze i bede chcial ja zapalic to musze krecic ja trzy razy a czesem wiecej. Wkoncu zapali. Poza tym jak jade to czuje jak samochod delikatnie przyspiesza i zwalnia, takie delikatne falowanie, jakby paliwko nie dochodzilo. Czy to pompa paliwa, a moze jakis filt paliwa? Gdzie takowy sie znajduje w E30 316 M40 rok 90? Ile moze kosztowac nowy? A moze to coś innego? Co o tym myslicie? Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci coś to pomoże, ale umnie było to samo i był walnięty krokowy. Pierwszy odpał na zimnym bez problemu, po jakimś czasie żeby odpalić to trzeba było kręcić i kręcić.Po wyczyszczeniu krokowego odpala z obrotu, niezależnie czy ciepły czy zimny.

jak odpalam rano to wszystko ok zapala bez problemu

tzn, że chyba nie to:

Podaje za slabo paliwo a jak auto stoi w miejscu zgaszone nie trzyma go i cofa sie do zbiornika pilujac auto pompujesz paliwko ...

Tak czy innaczej podstawa to wymiana filtrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pod progiem od strony kierowcy przy tylnim kole :roll:

tam jest pompka , a filtr jest tam przy nadkolu wew <bmw_1>

To raczej zapchany filtr będzie

w 90 roczniku chyba pompka jest w zbiorniku ? :roll:

No chyba ze w tych bociankach malych jest inaczej M20 maja pompy w zbiorniku filtr tam gdzie pisalem wyzej :)

Wiec moge sie mylic lub nie

pozdrowionos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest pod progiem od strony kierowcy przy tylnim kole :roll:

tam jest pompka , a filtr jest tam przy nadkolu wew <bmw_1>

To raczej zapchany filtr będzie

w 90 roczniku chyba pompka jest w zbiorniku ? :roll:

No chyba ze w tych bociankach malych jest inaczej M20 maja pompy w zbiorniku filtr tam gdzie pisalem wyzej :)

Wiec moge sie mylic lub nie

pozdrowionos

Jest dokładnie tak jak mówi Trolu. ostatnio przy tym grzebałem i ku mojemu zdziwienu pompe znalazłem w baku, w przeciwieństwie do tego co podaje książka :!: Filtr znajduje sie pod końcem lewego progu. Tylko nie wiem czy jest różnica ze wzlędu na pojemność bo mam 2l z 90 r. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...