Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 Touring


Kowal929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sadzicie o tej e46 BMW Seria 3 ( wszystkie ) 330 E46 (1998-2007) 19900 PLN. Rzuchowa / Tarnow - otoMoto.pl zna ktos moze te auto?na poczatku lutego planuje zakup Touringa i cos powoli zaczynam szukac.a kolega z forum podeslal dzisiaj mi swoj link bo sprzedaje pokaze moze tez cos ktos powie BMW E46 320d 150KM KOMBI BIXENON SKÓRA M PAKIET (4954466416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. z gory dzieki

Pozdrawiam

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D 330 sprowadzona 9 lat temu i przebieg 170tys chyba podziwiał ją w garażu i jeździł do kościoła w tych latach co przyjechała to była lekko warta 50tyś złotówek musiała mieć konkretnego dzwona że włoch pozbył się auta z przebiegiem 80tyś , miesiąc wcześniej cała lakierowana ???? pewnie szpachel wszedzie pękał zrobili i trzeba się pozbyć bo pan Mieciu lakiernik powiedział ze po zimie beton odpadnie , i mpakiet wybrakowany brakuje progów , dotego lampy w kazdej 3.0 benzynie mają srebrne klosze :lol: , foty słabe ale widać ze szpary na dupie między drzwiami są za małe ,, druga z Lubina hmm przegiał z ceną jak na 2.0d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten przebieg to przegiecie troche jak na taki rocznik ale dalem chcialem zobaczyc ogolnie jakies wypowiedzi takze dzieki a ta 2.0d ladna ale cena wlasnie za duza troche bo ogolnie wyglada dobrze bo szukam tak do okolo 20 tys i pewnie ciezko bedzie znalezc cos dobrego i ladnego :Dsa nieraz ale jak mi sie spodoba to jakis elk szczecin czy inne dalekie miejscowosci a ja spod opola heh:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D 330 sprowadzona 9 lat temu i przebieg 170tys chyba podziwiał ją w garażu i jeździł do kościoła w tych latach co przyjechała to była lekko warta 50tyś złotówek musiała mieć konkretnego dzwona że włoch pozbył się auta z przebiegiem 80tyś , miesiąc wcześniej cała lakierowana ???? pewnie szpachel wszedzie pękał zrobili i trzeba się pozbyć bo pan Mieciu lakiernik powiedział ze po zimie beton odpadnie , i mpakiet wybrakowany brakuje progów , dotego lampy w kazdej 3.0 benzynie mają srebrne klosze :lol: , foty słabe ale widać ze szpary na dupie między drzwiami są za małe ,, druga z Lubina hmm przegiał z ceną jak na 2.0d

Cóż sprzedaje " dealer " także powyższy scenariusz jak najbardziej realistyczny, odpuściłbym sobie, bo szkoda czasu i pieniędzy na oglądanie takich cacuszek od handlarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko znalezienie diesla 2.0d w małym przebiegiem w Niemczech to nie jest prosta sprawa. Nie każdy też lubi latać i załatwiać formalności, chociaż to nie jest trudne, tylko czasochłonne. Też trzeba się w Niemczech dobrze naszukać, najeździć wydać kupę kasy na paliwo, pobyt, jedzenie. I nigdy nie jest powiedziane, że pojedziesz to znajdziesz. Ja jestem właścicielem tej drugiej z linka 2.0d. Auto mam 2 lata, usunąłem tylko klapki w kolektorze i totalnie nie ruszałem auta, bo auto jeździ bezawaryjnie. Robię je na częściach kupowanych w ASO. Do 180 tyś. km była serwisowana w ASO i od tego przebiegu jest w moim posiadaniu. Nie kupiłem jej z autohausu tylko z domu od Niemca. Każde auto jest warte tyle, na ile wycenia je właściciel. Cena 21.900 jest ceną do rozsądnej negocjacji. Zainteresowania nie brakuje jak narazie. Dobre auta szybko schodzą. A to nie dość, że ma kompletne papiery, jest z pewnego źródła, to jest chociaż w 100% bezwypadkowe i na chwile obecną nowy nabywca nie będzie musiał nic robić, nawet olej jest świeży. Bo sprzedaż to zupełny spontan, z racji tego, że mogę przejąć e91, które mam w rodzinie. Auto jak na swoje lata ma ori lakier i nie ma grama rdzy, a to rzadkość w e46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zapas kasy mam raczej wystarczajacy jak na e46 bo na poprzednim urlopie mialem ok 15 tys do wydania to bylo jednak za malo na polifta bo tylko taka szukam:shock:zobaczymy co wyjdzie z mojego zakupu mam miesiac moze ktos cos ladnego jeszcze wystawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jestem tego zdania, że warto sobie coś pooglądać. Ja też nigdy nie napalam się na pierwsze auto. Chociaż to co sprzedaję, było pierwsze oglądane i jest strzałem w 10 :) Czy cena wysoka... hmm... jakby była nad wyraz naciągnięta to chyba by ludzie chętnie nie dzwonili :) Ciśnienia też nie ma :) jeśli z jakiś powodów się nie sprzeda, to możesz podjechac obejrzeć, ocenisz sam... pod warunkiem, że jeszcze będzie aktualne ogłoszenie :) Cena z ogłoszenia nie jest ceną sztywną, ale dopiero na miejscu będę rozmawiał ostatecznie co do ceny, bo nie lubię dogadywać cen, jak ktoś auta na oczy nie widział, zapraszam obejrzeć, ocenić przejechac się i jak się spodoba to na pewno można się dogadać z ceną. Czasem warto dołożyć kilka stów i mieć auto już na gotowo jeżdżące, tylko przerejestrować i jeździć. Tym bardziej tak jak pisałem Ci na PW. Auto lata non stop, nie jest picowane i jeśli byłoby z nim coś nie tak, to na pewno nie polecałbym tego auta na forum tylko goniłbym w Polskę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy też lubi latać i załatwiać formalności, chociaż to nie jest trudne, tylko czasochłonne.

jak nie masz czasu to można zawsze skorzystać z usług osób, które zrobią to za Ciebie, dajesz dokumenty upoważnienie i na drugi dzień masz tablice na aucie :D koszt 300 zł przy aucie za 20 tysi 300 zł nie robi aż takie różnicy.

Ja mimo wszystko też wolę auto z niemiec, wiadomo, że nigdy nie masz gwarancji, ale przynajmniej nie ma nagminnego cofania licznika a 320D w dieslu to kupisz bez problemów z rozsądnym przebiegiem.

ale jak Adrian ma auto z potwierdzonym przebiegiem to bym się nie zastanawiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dlatego ja również nie mam nic przeciwko temu, by pojechać autem do serwisu BMW, VIN udostępniłem w ogłoszeniu. Jak ktoś ma coś do ukrycia to nic nie poda, ani nie będzie chciał pozwolić sprawdzić auta przez kupującego. Kamcio sprawdzał przebieg i jest taki jak trzeba :) poza tym dokumentacja jak TUV i książka, gdzie wszystko się ze sobą zgadza i jest zgodne z historią serwisową, są wyjątkowo mocnym potwierdzeniem przebiegu :)

Poza tym... 2.0d w Niemczech, zadbane też swoje będzie kosztować i nie oszukujmy się, ze Niemiec odda za grosze. Z ciekawości przeglądam mobile.de i za naprawdę dobrą sztukę trzeba dużo zapłacić. Nikt dobrych samochodów tam nie sprzedaje za bezcen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie sprzedaje za bezcen, ale jak ktoś jest cierpliwy to znajdzie :D jak ja swoje e39. Twoje auto jest ok i cena adekwatna to stanu, ale na alledrogo niestety sporo kłamców oszustów itd. Część ludzi fakt, że nie jest do końca świadoma, czym jeździ bo już dali się naciąć. przez to, że większość samochodów jest w stanie tragicznym ale za bezcen to twoje auto ciągle nie sprzedane, ale spoko na pewno znajdzie się ktoś kto doceni przebieg i stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...