Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Chętnie adoptuję owczarka niemieckiego, dorosłego


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule, od pol roku poszukujemy owczarka niemieckiego, mile widziany dorosly piesek. Bardzo cięzko o psa rasowego wiec od wczoraj biore pod uwage nawet tzw mix owczarka czyli "pies w typie owczarka" . Warunek, pies musi byc spokojny nie agresywny.

Tutaj przyklad owczarka,po ktorego bylem gotowy juz jechac niestety ktos mnie wyprzedził, jak widac byly wlasciciel - s******** trzymal psa na lancuchu bez jedzenia i wody. Doprowadzil do zapalenia skory Cezar-owczarek niemiecki,adopcja. - Ogłoszenia adopcyjne zwierz¹t - Psy i koty do adopcji - Przygarnij Zwierzaka

Pies znajdował sie w hoteliku dla psow na sląsku, rozmawiałem z pewną Panią z hoteliku i dowiedziałem się,ze mają psiaka o rasie Moskiewski strózujący, chciałem go wziąc ale niestety nie nadaje sie do mieszkania, jest ogromny, cos jak owczarek kaukaski czy bernardyn. Ma 2 lata i podobno jest strasznym przytulakiem. Dla chetnego moge podac namiary :)

Gdyby ktos cos widział czy slyszal o owczarku bardzo prosze o wiadomosc lub telefon na nr 534059276 . Jesli bedzie trzeba zaplace jakas symboliczną sume za psa. Rozwaze tez kwestie mlodego owczarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UDOSTĘPNIAJCIE PROSZĘ !!! Potrzebny dom tymczasowy !!!! PILNE !!!!

Telefon kontaktowy do osoby, która znalazła psa : 791 22 69 10 Owczarek niemiecki, suczka, około 2 lata

cos takiego znalazlem na FB, nie wiem czy tylko na czas okreslony czy moze na stale ale warto zadzwonic, wnioskuje po fanpage'u ze w okolicach Zgorzelca okolo 170km do Wro.

Mam nadzieje ze pomoglem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, juz znalazlem jednego szarika, jutro mam wizytacje fundacji a w weekend jade zabrac psine na spacer zeby zobaczyc jak bedzie sie zachowywał.

Tutaj foto ziomka , troszke przeszedł ale mam nadzieje,ze zapewnie mu spokojniejszy zywot na stare lata :)

Czak Owczarek Niemiecki szuka domu! Wrocław Stare Miasto ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...