Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E60 do 35 tyś. zł


Filip0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule, szukam E60 do 35 tyś. zł, najlepiej w kombi i w jak najwyższej opcji wyposażenia, ale sedan w fajnym stanie też jest do akceptacji. W kwestii silnika najważniejszym parametrem jest moc 200+ Jeżeli ktoś chce sprzedać sensowne auto to proszę o info. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam czegoś ładnego z początku produkcji, bez ciśnienia. Jak szukałem A6 to w PL same zajazdy po 35, a koniec końców znalazłem idealne w DE z przebiegiem 75 tyś., ale za prawie 50 i faktycznie nic nie trzeba przy nim robić poza serwisem. Liczę na to, że na forum ktoś będzie sprzedawał coś pewnego z tym, że zdaję sobie sprawę, że trzeba dłuuugo szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip0 dzisiaj jak wracałem z pracy, to w miejscowości obok ktoś wystawił sprowadzoną e60 więc cyknąłem kilka fotek samochodu i kartki z numerem.

Zdjęcia:

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 79ee4df7fcaa0.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9e4b5a4e4ccdc.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 48361ebedaddb.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 9aea6f15f4ecc.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - b4ad8f6a04d49.jpg

Wybaczcie ale średnio ogarniam dodawanie zdjęć spoza panelu forum :bag:

Edytowane przez Steven92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200tys na liczniku i kierownica obszywana ;-) musiala miec 500tys i dostala w polsce pakiet odswierzajacy , w mpaku za granica taka grubo kosztuje i w okazyjnej cenie bedzie zajechana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też komuś się chciało ruszać do tego... Już same tylne światła mówią że to pewniak z właściwych rąk któremu warto poświęcić swój czas.:4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy, aż tu LPG, jeszcze w E60 :bag:

hym...poznalem goscia .ktory jest posiadaczem sec-a 5cio-litrowego w idealnym stanie i ma podtlenek,jak i rowniez inny znow lata porshe cayenn-em i rowniez ma najwyzsza polke lpg..nie mowie juz o pudzianie ktory ma w cholere kasy i jedynego Hammera na swiecie w gazie...wiec moglbym sie nad twoim komentarzem zastanowic nieco jaki jest konkretnie przekaz i intencja .lecz wniosek nasowa mi sie jeden-ze chyba nie miales nigdy do czynienia z dobra instalacja :D nie wspomne ze przy dzisiejszej technologii mozna latac za pol darmo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś robi dziennie 10km to jak najbardziej się z Cemberem zgadzam, ale jeśli przykładowo robi się 100km dziennie, to ciekaw jestem jak długo byś latał na benzynie Cemberze. No chyba że masz hajsu jak lodu i nie masz co z nim robić to spoko, wolna wola. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...