Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


540 4.4 może ktoś się zainteresuje...


Chacko e30

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dostałem telefon o zadbanej e39 4.4, pojechałem obejrzeć i dowiedzieć się coś więcej o samochodzie, a więc:

auto stoi nie jeżdżone od ponad roku ale systematycznie przepalana, do wymiany są progi (skorodowane),technicznie super (serwisowana w stando do końca),przebieg oryginalny 183tys. beemka jest po inwalidzie (Pan zmarł) i został dołożony gaz koło kierownicy ale bardzo łatwo idzie zdemontować to ulepszenie dla poprzedniego właściciela. z wyposażenia też całkiem całkiem... pełna elektryka łącznie z welurowymi fotelami i składanymi lusterkami,navi 4:3 itp., oczywiście automatyczna skrzynia biegów,jakieś alufelgi 16" (bez szału) itp. Samochód jest przedliftowy,czarny sedan. Obecna właścicielka która posiada kpl dokumentów do auta z ważnymi opłatami,zaproponowała cene 6000zł... może ktoś się zainteresuje bo za nie wielkim nakładem można mieć naprawde fajną,bez przeżyć 540 bmw_2 auto stoi w zakładzie blacharsko-lakierniczym (miały być wymieniane progi) na skrzyżowaniu krakowska-na niskich łąkach i od tych panów można uzyskać tel kontaktowy. Niestety nie udało mi się go uruchomić ale właścicielka zapewnia że auto jest w 100% sprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96 rok byłem tam dzisiaj i powiem tak heh motor fajny ale roboty to tam jest tyle co przy mojej ^^maska peknieta szpachla,progów nie ma, gdzie niegdzie rysy, reflektory przód az matowe zółte..

pozatym skrzynia w trybie awaryjnym. troche hajsu trzeba wlozyc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

96 rok byłem tam dzisiaj i powiem tak heh motor fajny ale roboty to tam jest tyle co przy mojej ^^maska peknieta szpachla,progów nie ma, gdzie niegdzie rysy, reflektory przód az matowe zółte..

pozatym skrzynia w trybie awaryjnym. troche hajsu trzeba wlozyc..

Szkoda.. Bo silnik przed 98 nie do zdarcia :D nie ma vanosa jakże awaryjnego. Jakby był manual to bym wziął..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...