Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Czujnik wałka rozrządu, wału


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem z autem, na zimnym odpala bez problemu i jest dynamiczny, ma duzo wiekszego kopa. silnik m50b28, stroker, komputer z chipem hartge, natomiast jak sie rozgrzeje to jest duzo slabszy, wiecej pali i nie zawsze chce odpalic po rozgrzaniu, czasami zaskoczy do razu, czasem trzeba zakrecic dluzej, czasem podskocza lekko obroty i spadna. raz mialem wrazenei ze slyszalem cykanie dochodzace spod maski jak stanalem na swiatlach po lekkim deptaniu, ale po paru sekundach ucichlo. podejrzewam czujnik walka rozrzadu lub wału, udalo mi sie wymontowac czujnik walka rozrzadu (czujnik wału korbowego za mocno siedzi i nie mam jak wyciagnac, nie demontowalem wisko i nie udalo mi sie). no i czujnik wyglada ok, kabel ladnie tez, nie przetarty nigdzie ale przy samym czujniku jest jakby rozklejony, nie zniszczony ale jakby brakowalo izolacji. da rade jakos zmierzyc opor tego czujnika? jak tak to jakie wartosci powinien miec? moze ktos pomoze.. ewentualnie jesli jest ktos z wrocławia i chciałby pomoc, nawet za jakis $ bylbym bardzo wdzieczny :) z gory dziekuje bardzo i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki ze odgrzewam, tak jak koledzy mówiliście, miałem izolacje jakby ściągnięta przy samym czujniku, zaizolowałem jak się dało, trochę się poprawiło, częściej odpala na ciepłym chociaż czasami delikatny humorek przy tym pokazuje, ma moc ale tak samo, jakieś humorki i czasami po prostu szarpie tak delikatnie przerywa, przy normalnej jeździe nie czuć natomiast jak się depnie lub wkręca na obroty to uczucie szarpania, nie wiem czy czujnik się da zreanimowac, wiec mam pytanie czy ktoś z Wrocławia w zamian za jakieś piwko byłby chętny podmienić czujnik żeby zobaczyć czy to on?:-( z góry dziękuję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...