Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Powitali!!!


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych!

Mam na imie Wojtek, choc z reguly wszyscy znajomi blizsi i dalsi mowie do mnie Borys, wiec jakos do tego przywyklem. Jezdze autkiem marki MB, co moze byc na tym Forum niekoniecznie mile widziane, ale z uwagi na nienaganna kulture tegoz Forum licze na mile zaskoczenie... Pewnie zapytacie skad sie tutaj wzialem... Otoz..

Od najmlodszych lat przeszywa mnie umilowanie do motoryzacji. A ze z natury lubie rzeczy dobre, solidne i wyrozniajace sie w tlumie, marki moich ostatnich aut oscyluja tylko w przedziale marek niemieckich. To ze akurat wybralem MB wynika z umilowania komfortu i spokoju. Ale idac ulica rownie ciekawie ogladam sie za ladnym BMW co za bogatym MB. Nie widze roznicy w jakosci, znaczeniu tudziez symbolice obydwu marek. Mam nadzieje takze znajdowac sie poza marginesem jakichkolwiek nietolerancji, czy tez wyzszosci jednych marek nad drugimi.. Po prostu podobaja mi sie bardzo BM-ki, ale dla siebie przynajmniej na razie wole MB.. to tyle w tym temacie..

Do udzialu w tym forum popchnal mnie maly impuls dnia wczorajszego...

Otoz wracajac w nocy z budowy (ok 22.00) na Bielanach smignal mi przed maska zadbany czerwony E-36 Compact... Wykonal na tyle karkolomny manewr podwojnego wyprzedzania mnie, pozniej ciezarowki i jakiejs innej osobowki, ze zyskal moja sympatie. Na nastepnych swiatlach stanelismy kolo siebie, ostrzeglem kolege o Misiaczkach z fotoradarem (dziekuje Ci CB-radio :D ) i tak do samego centrum Wroclawia zatrzymywalismy sie na kazdym czerwonym na trzy slowa. Kierowca wsciekle czerwonej BM-ki okazal sie cholernie sympatyczny mlody czlowiek, ktory tymbardziej kloci sie z niesprawiedliwa ogolnowiejska zla opinia o posiadaczach tej marki. Zaluje ze nie zjechalismy w jakims miejscu na pobocze na krotki spocik, bo i ja bylem ciekawy jego autka i on najwyrazniej mojego.. Niestety zimno bylo jak w psiarni, ja sie spieszylem do panny i on najwyrazniej tez.. Szkoda..

Mam nikla nadzieje, ze jest on uzytkownikiem tego Forum, a przynajmniej ktos ze zgromadzonych go zna. Uruchomie ogolny watek w tej sprawie, z pytaniem..

Coz.. po tych kilku wylewnosciach pozostaje mi zyczyc wszystkim przyczepnosci i radosci z uzytkowania wymarzonych 4 kolek ze smigielkiem na masce!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mordulec

Siemka :wink: Witam na forum bmw_beer

Rzeczywiscie dalej panuje przekonanie ze kierowca beemki to jakis bandyta albo cus a

szkoda bo czesto krzywdzi taka opinia zwyczajnych pasjonatów marki ale mysle ze

powoli takie stereotypy odejda w zapomnienie :wink:

Co do kompakta to za wiele ich nie ma na forum ale , moze akurat trafiłes na Loocas'a

on ma czerwonego kompakta na tablicach DWR :wink:

... tu jest jego galeria http://forum.maxbimmer.pl/topics16/e36-5-316i-vt3933.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak mile powitanie!

Co do wizerunku kierowcy BMW to sa, jak napisal Mordulec tylko stereotypy. Prawda jest taka, ze dzisiaj podaz aut stala sie ogromna, stare auta relatywnie stanialy i staly sie bardziej dostepne, wiec na taka 10-letnia wyglaskana BM-ke stac dzis coraz wieksza rzesze ludzi, a nie tylko milosnikow baseballa z trzema paskami na dresie. Minie jeszcze kilka lat i temat calkowicie zaniknie, takie jest moje zdanie.. I dobrze.

W miescie, w ktorym wczesniej mieszkalem (Zgorzelec) istniala i zapewne istnieje do dzisiaj liczna grupa milosnikow palki i Adidasa, ktora sie wozila na pokaz luksusowymi wozami. Tam ten stereotyp byl silnie zakorzeniony i nie dotyczyl tylko i wylacznie BMW ale takze Mercedesa. Do dzisiaj jak sie tam przyjedzie, to nie da sie pominac faktu, ze wsrod polskich miast Zgorzelec charakteryzuje jedno z najwiekszych zageszczen pojazdow marki MB lub BMW na m2, ale jezdza nimi zwykli, porzadni ludzie. Koniec wywodu, kropka!

Co do kompakta to za wiele ich nie ma na forum ale , moze akurat trafiłes na Loocas'a

on ma czerwonego kompakta na tablicach DWR :wink:

To chyba nie byl on, niestety.. Tamten compact mial na tylnej klapie znaczek M3, a z tego co mowil jego wlasciciel pod maska byl agregacik 1,8ti , ktory zamierzal w poniedzialek ostro wzmocnic w firmie tuningowej, a autko Loocas'a jest z tego co widze 1,6.

No nic, szkoda.. Moze na niego jeszcze trafie, Wroclaw nie jest taki wielki..

Jeszcze raz dziekuje za mile powitanie i do zobaczenia na lamach Forum!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...