Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


PanowieSię nieKwapią, to moze Panie mi pomogą.Check control


Cristina

Rekomendowane odpowiedzi

Ło matko!A mozna to zrobic samemu czy czeka mnie jakiś warsztat?Dzięki za odp.

Tak jak napisałem mogę się mylić więc poczekajmy co powiedzą inni jeśli to będzie tylko przekaznik to sama dasz radę jeśli skrzynka no to większy kłopot tym bardziej dla kobiety ale jeszcze nie czas na załamywanie sie <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga Krysiu ;)

chceck control to nazwa modulu sprawdzajacego takie rzeczy jak, poziom plynu chamulcowego, plynu spryskiwaczy, stan okladzin hamulcowych, cisnienie oleju silnika, temperatura plynu chlodniczego, zaciagniecia hamulca recznego :), swiatel stopu itp. czy po komunikacie check kontrol wyswietla cos jeszcze? ( zaraz po przekreceniu kluczyka, komunikaty mozna przywolac prawym przyciskiem przy zegarach). jezeli nic nie wyswietla moze informuje o jakims uszkodzeniu samego modulu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!Jakiś konkret!Dzięki.

Tak, więc wyświetla jeszcze abblendlicht, ale to wyświetlał odkąd ją mam i wszystko mi działa i nie wyświetlał wcześniej tego check control.Dlatego nie rozumiem o co chodzi.Do tej pory poprostu cały czas pojawiało się samo abblendlicht.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!Jakiś konkret!Dzięki.

Tak, więc wyświetla jeszcze abblendlicht, ale to wyświetlał odkąd ją mam i wszystko mi działa i nie wyświetlał wcześniej tego check control.Dlatego nie rozumiem o co chodzi.Do tej pory poprostu cały czas pojawiało się samo abblendlicht.

BREMSLICHT - przepalona żarówka światła hamowania

ABBLENDLICHT - światło mijania (przepalona żarówka, uszkodzony bezpiecznik lub obwód)

ANHANGERLICHT - światła przyczepy (uszkodzony bezpiecznik lub obwód)

BETRIEBSANLEITG – instrukcja obsługi

BREMSBELAGE - zużycie okładziny hamulców

BREMSFLUSSIGKEIT - poziom płynu hamulcowego osiągnął MIN

BREMSLI. ELEKTRIK - brak świateł hamowania (stopiony bezpiecznik lub obwód)

CHECK CONTROL - usterka w układzie elektronicznym

GETRIEBEPROGRAMM - usterka w elektronicznym sterowaniu automatycznej skrzyni

HANDBREMSE LOSEN - zwolnić hamulec ręczny

KEIN BREMSLICHT - brak świateł hamowania (przepalone żarówki lub bezpiecznik)

KENNZEICHENLICHT - oświetlenie tablicy rejestracyjnej (jak wyżej)

KOFFERRAUM OFFEN – bagażnik otwarty

KUEHLWASSERSTAND - niski poziom płynu chłodzącego

KUHLWASSERTEMP - za wysoka temperatura płynu chłodzącego

LICHT AN? - włączone światła

NEBELLICHT HONT. - światła przeciwmgielne tył

NIVEAUREGELUNG - samochód przeciążony

OEIST. LENKHILFE – płyn wspomagania kierownicy

OELDRUCK MOTOR - za niskie ciśnienie oleju w silniku. Natychmiast wyłączyć silnik

OELDRUCK SENSOR - czujnik oleju nie działa nie podłączony

OELSTAND MOTOR - poziom oleju w silniku osiągnął MIN

RUCKLICHT – światło cofania (jak wyżej)

NEBELLICHT VON - światła przeciwmgielne przód

SENSOR OELSTAND - uszkodzony czujnik poziomu oleju

SPEED LIMIT - informacja o przekroczeniu zaprogramowanej prędkości

STANDLICHT – przepalona żarówka światło postojowe (jak wyżej)

TANDLIHT – przepalone żarówki świateł pozycyjnych

TUR OFFEN – drzwi otwarte

WASCHWASSERSTAND - niski poziom płynu do spryskiwaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu tu "znawców" a Tylko od Pana mam odzew i pomoc...Ech...Bardzo dziekuję.Mam wydrukowane to, co mi Pan podał, ale mój problem polega na tym, że nadal nie wiem co z tym zrobić i czy mozna to naprawic samemu (niekoniecznie ja, bo się totalnie nie znam), czy muszę jechać do jakiegoś mechanika...serwisu...?Niemniej jednak dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylu tu "znawców" a Tylko od Pana mam odzew i pomoc...Ech...Bardzo dziekuję.Mam wydrukowane to, co mi Pan podał, ale mój problem polega na tym, że nadal nie wiem co z tym zrobić i czy mozna to naprawic samemu (niekoniecznie ja, bo się totalnie nie znam), czy muszę jechać do jakiegoś mechanika...serwisu...?Niemniej jednak dziękuję za odpowiedz.

Po pierwsze nie Pan bo się pogniewam po drugie proponuję podjechać tu http://www.auto-chip.pl/ byłem u nich z turbinką i jestem zadowolony z roboty i ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, w takim razie będzie bez "Pan".Znajomi z pracy powiedzieli mi, że w Wołowie prawdopodobnie sprawdzają takie rzeczy i usterki nie maja szans, jutro tam podjade, sprawdzę i dam znać jak działaja....tu mam blizej.

Gdyby co to proponuję jeszcze elektryka u którego zawsze robię swoje samochody Janusz Szulc 501/161807

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuu, to mi sie przestaje podobać.Gasnica???!!!!Tfu, tfu, tfu... Narazie cisza, spokój, bez wydarzeń...tfu, tfu, tfu... <bmw>

[ Dodano: 5 Marzec 07, 22:45 ]

Pięknie żarło i zdechło...:(....Nie działa mi ogrzewanie:(Czy to miał na myśli ten Check control, czy to zupełnie inna bajka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...