Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 coupe Leginica


pawelgl

Rekomendowane odpowiedzi

zderzak ma s wersji 330ci ze srebrym srodkiem prawy blotnik jakos dziwnie spasowany i pod maską odkrecone prawe mocowanie chłodnicy , fotele nie styrane wiec przebieg jak najbardziej oryginalny i jedna z podstawowych wersji bez podłokietnika tempomatu i jeszcze do opłat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były chłopie w ogóle czarne nerki w E46 ? Taka to oryginalność jak i ringi w lampach, ale akurat tym jakiego koloru są nerki w ogóle bym się nie przejmował,bo łatwo i tanie je zmienić, bądź pomalować i wiele osób to robi, więc przy ocenie stanu auta nie jest to zbyt istotne.

A że dostał w prawy przód to wynika choćby z faktu że nawet w opisie mowa jest o rdzy w tym miejscu, moim zdaniem auto jak za tę cenę,wyposażenie itd. w cale nie powala, a na pewno nie na tyle żeby jechać przez pół kraju je zobaczyć.

Edytowane przez Cember666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel auta nie widziałeś a odpuszczasz, w sumie to dobrze bo coupe e46 za 13 to jest śmietnik a piszecie tutaj, że za dużo :bag: , nie ma co liczyć na takie auto do tego nie walone i bez wkładu finansowego, cena za pewne adekwatna do stanu pojazdu.

Sebo pokaż mi 15 letnie BMW w którym nie wyjdzie jeszcze "coś" w każdym jednym coś znajdziesz, mniejszego lub większego.

Za kwotę którą chcesz przeznaczyć to kup sobie zadbane e36 coupe lub e46 w sedanie. Pozdrawiam Chudy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo pokaż mi 15 letnie BMW w którym nie wyjdzie jeszcze "coś" w każdym jednym coś znajdziesz, mniejszego lub większego.

Czytaj ze zrozumieniem bmw_2 Chodzi konkretnie o auto z ogłoszenia wystawione przez konkretnego sprzedawcę a nie o każde 15letnie e46. Wiem jakie myki stosuje ten szprzedający...Oglądałem ostanio jego e39 a wcześniej e36 więc mogę śmiało powiedzieć że opisywane auta nie są warte tych pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...