Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW e39 528 okolice Świdnicy


///M3

Rekomendowane odpowiedzi

BMW Seria 5 ( wszystkie ) 528 E39 (1996-2003) 10800 PLN. świdnica - otoMoto.pl

Wczoraj byłem tam z kolegą bo szukał sobie auta, wiec tak.

Tylna antena jest przykrecona do blachy ( wywiercona dziura w klapie i juz )

Ruda na dole drzwi

Dziwna wnęka klapy tylnej, jakby nie ten kolor

i najlepsze kwiatki ....

DZIURA W PODŁODZE na 2-3 pięsci

Olej w silniku był wymieniany chyba jak miala gwarancję. Wyciagnałem bagnet i efekt jakbym go zamoczyl w kiślu... wyjałem bagnet a on ciągnął za siebie gluta z oleju, mało tego, ten glut se tak dyndał i kapał!

aa no i auto do oględzin tak brudne jakby 1000km zrobiło w deszczu i 2gi 1000 po sniegu posypanym piaskiem z solą :/

Od niej cza ********** co sił w nogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po zdjęciach widać że to totalne padło na które szkoda czasu - wybebeszone radio i wstawione coś wsiowego,nędzne i tanie kółka,zajechane fotele,kiera pewnie też nie od niego, do tego te chińskie lampy,gałka zmiany biegów i zasłonięte tablice rejestracyjne,bo pewnie auto zarejestrowane 3 województwa dalej i handlarz tak trzyma - widząc cały taki zestaw nie warto moim zdaniem w ogóle się fatygować i jeździć oglądać, bo to tylko strata czasu,nerwów i pieniędzy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sorry ze tak odkopie.. haha :D

To byl kiedys moj samochod, kupilem od kumpla za 4200. Tona szapchli ale kilometry robila. Sprzedalem ja za 3600zl z Glowica do roboty jakies mlodziaki ja wziely do upalania bez marudzenia , wiem ze zalali ja pozniej doktorem na bank, brala olej jak szalona ale o tym wiedzieli no i nie trzymala sie na lewarku z prawej strony :)

Ale zeby nie bylo ze niewiadomo kto jestem! Napisalem wyraznie ze silnik do wymiany, z tylu duzo szpachli bylo. Ciekaw jestem jak to sie stalo ze za taka cene stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...