Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 328i coupe Żagań


Krzychu91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Znalazłem taką E46 z interesującym mnie silnikiem 2.8 l :) Może ktoś oglądał, albo po tych zdjęciach mógłby coś mi więcej powiedzieć? Nie ukrywam, że po zakupie zderzak tył od razu wymieniam bo wsią wali, wydech raczej też, lampy tył i w środku to drewno :) Ktoś coś widzi jakieś mankamenty? Może ktoś mieszka nie daleko i mógłby rzucić okiem czy warta zachodu? :) Z góry dziękuję :)

BMW E46 328CI 328 coupe MANUAL tuning 99r 193 konie Żagań ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem by targować do 10 tyś i brać jak coś ;) ale o co chodzi z tym rzeczoznawcą ? Nigdy nie rejestrowałem auta zza granicy i myślałem, że tylko tłumaczenia, recykling, i koszt rejestracji ? Ewentualnie dać jakieś firmie zlecenie by zajęło się zarejestrowaniem ;) A wiesz może czy jeśli auto ma przegląd niemiecki i ubezpieczenie bym sobie wykupił mógłbym jeździć nim jeszcze bez rejestrowania ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam myślałem by targować do 10 tyś i brać jak coś ale o co chodzi z tym rzeczoznawcą ? Nigdy nie rejestrowałem auta zza granicy i myślałem, że tylko tłumaczenia, recykling, i koszt rejestracji ? Ewentualnie dać jakieś firmie zlecenie by zajęło się zarejestrowaniem A wiesz może czy jeśli auto ma przegląd niemiecki i ubezpieczenie bym sobie wykupił mógłbym jeździć nim jeszcze bez rejestrowania ?
rzeczoznawce polecałbym wziasc to akcyzy zaplacisz jakies 700stowek a nie 1600 auto ma uszkodzenia wizualne wiec spokojnie opinia na uszkodzenia to obejmie i wyliczy ci niską wartość auta , jak masz przeglad niemiecki nie mozesz jezdzic bo auto jest wyrejstrowane i nie ma ważnych tablic na dzien dobry 500stowek mandatu . Dzwon do goscia i cene negocjuj bo widze ze ma i lusterka ware z tysiąca i czarna podsufite a reszte z czasem bys sobie dokompletował :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może czy jeśli auto ma przegląd niemiecki i ubezpieczenie bym sobie wykupił mógłbym jeździć nim jeszcze bez rejestrowania ?

wszyscy handlarze mówią, że można ale ja Ci powiem, że absolutnie. Ogłoszenia typu "po wykupieniu ubezpieczenia, możliwy powrót na kołach" to lipa. Dlaczego, ano dlatego, że auto musi mieć ważny przegląd ubezpieczenie i dowód rejestracyjny, a w tym wypadku niestety dowodu nie ma, więc tak czy inaczej po kupnie auta tylko laweta.

Jak pisze słodki za poruszanie się takim autem 5 stówek i jak z auta się wywali wiejski tuning to coś z tego będzie bo 2.8 ciężko nie polepione kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...