Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bardzo pilne pytanie o felgi do 318 ??


Karaa

Rekomendowane odpowiedzi

ET to osadzenie felgi im wyzsze np 35 t ofelga bardziej schowana im nizsze np 10 to bardziej wystaje na zewnatrz

powinno byc gdzies wytloczone na feldze po wewnetrzenj stronie

chociaz duzo jest E30 na Borbetach T, zalezy jeszcze czy auto jest obnizone czy stiedzi seryjnie

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga na ET 15 , i niby jeżdziła na niej e36 widziałam też e36 na 17stkach więc czemu i jak to zrobić żeby weszły te 16 co mam byłam na wulkanizacji i gościu pokazał mi katalog opon i w tabelce e36 było że 225/45 pasuje niby chociaz jak patrze na moje 15stki i porównam te 16 borbeta to jakoś czarno to widze choć to może złudzenie :pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item170595824_piekne_borbety_9_cali_do_bmw_stan_bdb_.html zakładając że masz 16' no to przy 9 calach ta felga ma ET 30 , i wsadzić je do E36, z takimi oponami , może być ciężko, w sensie, że będzie obcierać .

Witka mialem u siebie kiedys 4 9 calowe felgi o srednicy 16 cali z oponami 225.50.16 na et 30 i dalo rade natomiast na przod polecam wezsze bo cie bedzie bolala reka od prowadzenia autka po wroclawiu przez koleiny... jezeli nie masz gleby to mozesz te kupic natomiast zastanow sie czy warti pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felga na ET 15 , i niby jeżdziła na niej e36 widziałam też e36 na 17stkach więc czemu i jak to zrobić żeby weszły te 16 co mam byłam na wulkanizacji i gościu pokazał mi katalog opon i w tabelce e36 było że 225/45 pasuje niby chociaz jak patrze na moje 15stki i porównam te 16 borbeta to jakoś czarno to widze choć to może złudzenie :pp

Może i jeździły w e36, ale auto pewie miało zawieszeni sztywne jak beton i do tego wyciągnięte blotniki. Nie ma co gdybać, po prostu trzeba przymierzyć ( i tak kupione), wtedy wszystko wyjdzie :idea:

Moim zdaniem lepiej kupić felgi z większym ET (jak się nie jest pewnym jakie powinno być) bo zawsze można dystans dorzucić <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...