Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 po wypadku. Czy oplaca?


Zmeev

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

Jestem nowym czlowiekiem tutaj, ale chcialby zapytać. Mam BMW e36 1.8 pełna elektryka, ale niestety powypadku. Interesuje mnie ile by kosztowała naprawa i kto to moe zrobić dobrze i w miare ne drogo bo jestem studentem i ukraincem, więc kazdy kto slusze akcent chce oszukać:) Dzięki za pomóc:) jak naprawie autko to chcial by być w klubie jezeli mozna, dzięki;) attachment.php?attachmentid=34121&stc=1attachment.php?attachmentid=34122&stc=1attachment.php?attachmentid=34123&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kolego! bmw_2 Tutaj masz dział z powitaniami - wypadałoby założyć temat i się racjonalnie przywitać. ;)Powitania

Z mojego punktu widzenia... ja bym odpuścił. Aby zrobić to dobrze, solidnie i by wyglądało to musisz w sumie poskładać cały przód i wywalić z pewnością trochę grosza, łącznie widzę z dwoma błotnikami. Podlicz sobie podstawowe koszta takich rzeczy jak:kierunki, lampy, nery, całość przedniego pasu łącznie ze zderzakiem listwami itd., dwa błotniki - widzę że jeszcze podwinęło mocowania z lewej strony, patrząc wprost na zdjęcie. Kolejna kwestia czy to ma tylko jeździć/wyglądać - znajdź jeszcze w takim samym kolorze w dobrym stanie, no cóż bez malowania się chyba nie obejdzie. ;) Obejrzyj dokładnie czy nie naruszyło podłużnic, mocowań pod dołem. Ogólnie sprawa zależy od twojego portfelu... ktoś ogarnięty ci to weźmie, zrobi ale czy to ci się opłaci? ;) Jak po taniości to i tak bym nie brał, doklepałbym większą ilość pieniędzy na coś ogarniętego chyba że sam osobiście siedzisz w tym, masz czas, to bezproblemowo możesz ogarnąć całą sprawę samemu.

W dodatku na drugim zdjęciu widzę już rdzę na progach, ogólnie torpeda mogła naruszyć konstrukcję to co wyżej pisze kolega...

Sam jestem młodocian - nie student, ale sam wiem ile kosztują naprawy na portfel kogoś kto jeszcze w sumie sam nie zarabia a dorabia po bokach. Odpuść i kup coś innego. ;)

Edytowane przez Szopu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Po obejrzeniu zdjęć mogę powiedzieć tyle że jeżeli zakup to cena auta musiała by się wahać max do 1000zł ponieważ koszty naprawy w tym przypadku przekroczyly by wartość tego auta (podłużnica + inne elementy nadwozia) Pytanie też w jakim stanie są silnik I pozostałe elementy napędowe auta. Myślę że lepszym rozwiązaniem tak jak pisze Szopu będzie dozbierać jeszcze trochę $ i brał bym coś innego .

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu mam 3 opcji i ne wiem co liepiej zrobić:

1.Dostać 2200 z ubiezpieczalni, sprzedać to co mam i kupić inne BMW

2.Dostać 2200 z ubiezpieczalni, kupić wszystkie częsci i naprawiać ale nie wiem czy wystarcze $$$

3.Dostać 2200 z ubiezpieczalni, kupić eszce jedne takie BMW, za 1000 wziąc częsci z nja i naprawić swoje a dalej spzedać to, co zostanie

co lepiej zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...