Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 320d M-Pakiet prawie 8 lat jestem jedynym właścicielem Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Sprzedam prześliczne bmw bmw 320d . Auto ma oryginalny m-pakiet zewnętrzny spojlery progi , wewnętrzny i zawieszanie też m inne wahacze i amortyzatory wszystko w oryginale .Ksenon . Środek to alkantara i karbonowe listwy . Felgi też orginalne jakie wyszły tylnie felgi są większe o 0,5 cala tak wyszedł z fabryki , dorzucam dobry komplet opon zimowych . Dorzucam też 3 dodatkowe takie same felgi jak na zdjęciach , wpadłem kiedyś w dziurę felga pękła a nie mogłem jednej dostać to kupiłem na zapaś komplet więc 3 sztuki z następnego kompletu też dorzucam do auta . Auto bardzo dobrze wyposażone wszystko działa . Duża navigacja 16:9 . Kubełkowe fotele , sterowanie z kierownicy , manual 5 biegów i wiele innych . Serwisowany w słynnym warsztacie na ulicy Legnickiej przez 8 lat gdzie właściciel może potwierdzić dobry stan auta. Zgadzam się obejrzenie auta w dowolnym serwisie oczywiście. Mam faktóry za naprawy do wglądu za ostatnie 3 lata na około 20 tyś złotych i to z wypisanymi częściami tak więc można sobie porównać . nie dlatego że auto się psuło tylko dlatego że mam sentyment do niego i chciałem żeby zawsze wszystko było sprawne . Auto nigdy nie miało poważnego wypadku lampy tył przód orginał szyby orginał. Oczywiście miałem sytuacje gdzie obtarłem zderzak błotnik kilka razy łącznie ale staram się utrzymywać auta w perfekcyjnym stanie . Cena jaka mnie interesuje to 23 tyś złotych . Nie sprzedaje z powodu braku pieniędzy tylko dziecko mi się urodziło i kupiłem kombi a bmw 320d stoi prawie od roku nie używane i aż mi tak smutno jak na nie patrze. jak ktoś zainteresowany to proszę pisać. Na zdjęciach nie ma halogenów bo mi ukradli i to z ogrodu ale kupiłem i już są .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry zapomniałem , 2003 rok po lifcie , ksenon , m pakiet zderzak przód , m pakiet zderzak tył + lotka na klapie bagażnika , progi też od m pakiet , koła 18 cali lato m pakiet oryginał , zima 17 cali .szyba przednia oryginalnie przyciemniana , boczne i tylna też ciemniejsza ale nie folią tylko tak z fabryki wyszedł . w środku kierownica i gałki progi wszystko w m-pakiecie , zawieszenie m-power albo jakoś tak to się nazywa ,wiem że są fabrycznie inne amortyzatory i inne wahacze . fotele sportowe z trzymającymi boczkami w al kantarze ,dużo regulacji foteli , nawigacja , duży ekran 16:9 cali , podgrzewane fotele , 6 airbagów , klimatronic 2 strefowy , 4 elektryczne szyby , elektryczny szyberdach + otwieranie i domykanie z kluczyka wszystkiego ,alarm , karbonowe listwy wykończeniowe, tempomat , sterowanie z kierownicy rożnymi funkcjami radio tempomat i inne , pdc przód tył , komputer pokładowy , szklany szyberdach otwierany w dwóch pozycjach , czujni zmierzchu , sensor deszczu ,czarna podsufitka , podłokietnik , abs , dc (stabilizacja w zakrętach ) można odłączać na przycisk 2 stopniowa , elektryczne lusterka 2 szt ze szkła takiego ze nie oślepiają inne lampy , pakiet dodatkowego oświetlenia we wewnątrz auta , wieczorem bardzo ładnie to wygląda , zmieniarka 6 płyt w bagażniku i dvd navigacja , spryskiwacze lamp przednich , regulowana kierownica, immobilizer , felgi 7 cali przód i 7,5 cala tył (tak wyszedł z fabryki ) , skórzana kierownica M , gałka zmiany biegów też M . to z pamięci co pamiętam. Zdjęcia dodam za kilka dni , bo dopiero przepaliłem auto po zimie , pojadę na myjnie , odkurzyć , opony zmienię na letnie i dam wtedy dużo zdjęć , bo te co teraz widzisz to są z lata , a zrobię aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...


×
×
  • Dodaj nową pozycję...