Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW 318i Touring e30 z LPG ZAMIANA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam BMW e30 touring, chcialbym zamienic na cos wiekszego ze stajni BMW.

Bmka ma na wyposazeniu

-skora

-podgrzewane siedzienia( dolne maty do wymiany)

-szyberdach

-centralny zamek

-elek lusterka

-ABS

-wsp kierownicy

auto w bdb stanie,rozrzad kpl i olej wymieniony2tys km temu, bawarka jest obnizona i utwardzona troszke, zawieszenie Bilstein b8, alufelgi BBS 15' z dekielkami!

Bmke zakupilem ponad polroku temu, autko zakupilem od mlodego chlopaka ktory wyciagnal ja od sasiadki z garazu po 3latach stania, maz umarl i autko stalo z tego wzgledu ze byly problemy z przepisaniem majatku itp.

Buda jest naprawde zdrowa jak i lakier, dlatego ja kupilem bo miala miec swapa. ale ze wzgledu na jej stan itp szkoda mi tego autka przerabiac, ktos inny sie nacieszy, wstawi do garazu i bedzie ogladal;)

ja niestety uzytkuje autka na codzien, mam male dziecko i duzego psa dlatego chce cos wiekszego;) autko jak kazde ma jakies swoje wady, tymbardziej ze nie one nowe 1991 rocznik w autku trzeba wymienic podsufitke, tylny prawy rog byl kiedys uszkodzony jest troche pofalowany. zreszta nie bede sciemnial i wypisywal cudow swiata. jezeli jest ktos chetny to zapraszam do ogladania, sami ocenicie. cena przy zamianie wynosi 7500zl.

wiecej info pod tel 661-693-263attachment.php?attachmentid=34288&stc=1attachment.php?attachmentid=34289&stc=1attachment.php?attachmentid=34290&stc=1attachment.php?attachmentid=34291&stc=1attachment.php?attachmentid=34292&stc=1attachment.php?attachmentid=34293&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...