Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Felgi e46 18"


Kowal929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie niz ja zamierzam kupic do swojej e46 felgi 18 cali mam Turasa 320d i w Vinie [TABLE=width: 400]

[TR]

[TD=class: a8b]226 [/TD]

[TD=class: a8b]SPORTS SUSPENSION SETTINGS czy do takiego zawieszenia musze miec jakies inne et zeby nic mi nie ocieralo?

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Wiem ze piasta 72.6 a et jakie powinno byc najlepiej zeby bylo ladnie bmw_1 pozdro wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż z ET 20 mniej więcej ,seryjnie jest około bodajże et 47, ale koła są wtedy "zapadnięte" w nadkole, przy et 20będzie w miarę wypełnione... możesz również kupić z większym et i dać dystans...

im większe et -tym koło bardziej schowane , im mniejsze -koło bardziej na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Felgi 18" szerokosc 8 cala et 38 opony mysle zalozyc 225 40 powinno byc ok ?bastars sprzedaje swoje i za tydz u niego po nie bede co myslicie?

Zależy czy chcesz naciąg czy oponę wystającą poza obrys felgi ;)

Na tej stronie masz ładnie pokazane praktycznie wszystkie dostępne rozmiary opon na różnych wielkościach i szerokościach felg - www.tyrestretch.com/

Edytowane przez michal_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link dobra stronka:Dja chce taka normalnie zeby bylo zaden naciag standard poprostu:wink:mysle tylko ze przy moim zawieszeniu nie bedzie mi nic tarlo bo mam sport suspenssion settings w vinie a nie wiem jakie et mam teraz na 16 zimowych i nie kojarze tego czy jest sens sprawdzac bo to 16" a chce zalozyc 18" powinno byc takie same et na innych felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za link dobra stronka:Dja chce taka normalnie zeby bylo zaden naciag standard poprostu:wink:mysle tylko ze przy moim zawieszeniu nie bedzie mi nic tarlo bo mam sport suspenssion settings w vinie a nie wiem jakie et mam teraz na 16 zimowych i nie kojarze tego czy jest sens sprawdzac bo to 16" a chce zalozyc 18" powinno byc takie same et na innych felgach?

Przy et 38 nic nie będzie tarlo. Zakładaj śmiało 225/40 :)

Co do et tych 16". Jeśli nie ma oznaczenia na przodzie felgi "IS" lub "et" to powinno być po wewnętrznej stronie ;) choć nie zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...