Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


bmw 330 i sedan e46


mareq

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda, że nie ma zdjęcia pod maską bo jestem przekonany, że to anglik po przeróbce. Dlatego też lampy były zmieniane i nie ma wpisu do wyposażenia że są lampy ksenonowe. Ciekawe czy lusterka też zostały wymienione? Stąd tak niska cena...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: jak na moje oko to jest ok fura , xenon chłopak wrzucił bo były wniej fabrycznie spryski to same lampy ponad tysiąc , łokieć zmieniony widać ze ktoś nie oszczędzał na przekładce nawet w liczniku tarcze zmienione bo przy dsc licznika bez wgrania wsadu się nie wrzuci , a przy przełożeniu to nie ma co z***ać bo to proste auto , nie wiem co ci pasuje do opisu oleju każda bierze miałem m54b30 nie kopciła a olej ubwał ten typ tak ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długiej rozmowie z właścicielem Michałem który jak kupował auto nie jorgnął się, że jest to angol. przechodzi normalnie przeglądy itp...

a o tym , że to anglik dowiedział się przez przypadek jak rozkodował sobie vin...

sprzedaje bo stracił prawko - taka jest jego wersja ...

nie jest to jego pierwsze bmw e46 i bardzo się zdziwił jak się dowiedział że to Anglik

dostałem fotki komory silnika i ... nie widzę różnicy...

myślę , że można podjechać i oblookać :D

nie ukrywam, że takiego zestawienia szukałem...

potrzebuje tylko kogoś kto ostudzi mój zapał...

pomoże ktoś koledze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że daj sobie spokój, za dużo pytań. Spokojnie, codziennie przeglądaj oferty i trafisz, jak każdy z nas trafił swoją perełkę 8)

szukam już z 6 miechów...

Forest - faktycznie śmierdzi mi tu coś...

nic odpuszczam sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może musisz, poszerzyć poszukiwania? w sensie zgodzić sie na jakieś kompromisy, że czegoś może nie być - dołożysz sobie.

Wiem jak ciężko w PL coś kupić, przerabiałem to, ostatecznie kupiłem największego golasa jakiego bawaria mogła wypuścić, ale śmiga już 3 rok bez najmniejszego problemu, a co chciałem to sam dołożyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej poszerzyć się już chyba nie da...

myślałem, że może modele e39 czy e36 będą dobrym rozwiązaniem ... niestety zawsze wracam do e46happy_bmw

nie mówię , że chcę max wyp... ten poza m-pakiem nic nie miał...

koniecznie musi być 330i :D taki już jestem... na pohybel :D:drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...