Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Tanie E46 Wrocław


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam tylko dlatego, bo chłopaczek twierdzi, że nic nie wie o aucie, że kupił i sprzedaje na wakacje.

Po kilku dniach i wizycie magika cudotwórcy EFENDI okazuje się, że jednak sobie przypomina, że coś wie.

No i jeszcze ściemnia historyjkę z akumulatorem i kontrolkami. Sprawdziliśmy wczoraj z użytkownikiem Efendi

auto to nie jakaś mina, ale chłoptaś ostro ściemnia.

BMW E46 kombi 2000r Wrocław Śródmieście ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

lista rzeczy do zrobienia

tylna klapa - wgniotki, krzywa, brak osłony

brak rolety

błotniki prawy i lewy rdza na nadkolu

nabój poduszki kierowcy

nie wiadomo czy kierowca ma w ogóle poduszke

napinacz pasów kierowcy

reflektor prawy przetopione gniazdo

czujnik temperatury

czujnik oleju

mata pasażera nie działa

czujnik wałka rozrządu

tarcze tył

wygłuszenie maski

nadkola przód i tył

zderzak tył brak zaślepki, popękany

zderzak przód wybrakowany

auto w środku tragicznie brudne i nadaje się tylko do porządnego prania

alcantara na listwach

cieknie z magla

brakuje kabli do świateł w zderzaku

podarty fotel kierowcy

gałka zmiany biegów nie trzyma się drążka

minimalnie rudy bierze go na progach

ręczny hamulec stoi niczym dildo i jeszcze z wbitym guzikiem

Do tego auto walone w przód, że aż strzeliła poducha

założony inny przedni pas w kolorze czarnym

maska założona od po lifta

przedni zderzak również od po lifta

przebieg cofany, oryginalnie pewnie z 320tys

Ogólnie to autko ma niską cenę ze względu na stan blachy i środka, ale właściciel szuka jelenia i ściemnia.

Autko to nie jakaś mina i przynajmniej wam nakreśliłem stan i ilość rzeczy do zrobienia jakby ktoś chciał dłubać :D

Pozdrawiam

Edytowane przez xyz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślałem, że może kupię coś takiego niezadbanego i będę sobie dłubał pod siebie. Niestety jak ktoś kłamie to od razu jest skreślony. Szkoda, że nie widzieliście miny Efendi, któremu jestem wdzięczny za marnowanko niedzieli :D przynajmniej się pośmialiśmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

skoro to taki ulep to czemu nikt nie krytykuje tego co najważniejsze tj. stanu silnika,zawiechy!!! bo jak narazie to naliczylem kosztow podrobienia "pod siebie" na 1-1,5tys.a to i tak niezle zakladajac ze gosc zejdzie np.do 7,5 - 8tys. Dzwonilem i ponoc sprzedajacy dostal dwie umowy po za dow.rej ,wzial ją z Olesnicy , wymienil olej,czujnik polozenia walu,przednia lampe ogarnal bo faktycznie byla polamana,itp.******ly... opisal 3ke podobnie jak kolega na forum...

xyz - z Twoich wypowiedzi wnioskuje ze to auto wyjatkowo Cie ubodło . mogles sam je kupic,podrobic i zarobic!

Ładne zdjęcia, ładna felga , ładny opis :) :lol: - znajdzie kupca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ubodło, udostępniłem tutaj, bo poprzedni właściciel ściemniał, że nic nie wie kompletnie o aucie, a w trakcie nagle sobie przypomniał że coś wie. Żeby odkryć historię tego autka z przebiegiem ponad 300 tys zapłaciłem 100zł za historyjkę z przeglądami i mechanikowi za podpięcie to kompa. Dla mnie jawne ściemnianie to jest ku***stwo i będę to niszczył. Wiecie czemu ten kraj tak wygląda? Dlatego, bo nikt nie reaguje... a każdy cofa to ja też... a znajde frajera.... a frajerem jest ten kto takie akcje robi... Tutaj ten PALANT bo tak go trzeba nazwać ściemnia od razu.

"BMW niewymęczone,zdrowe,silnik M43B19 ,sprzeglo,skrzynia,zawieszenie w bdb stanie." - jedyna prawda to początek silnik ok i skrzynia ok, ale zawieszenie czyli też układ jezdny ma problem że maglownica do roboty ( pewnie umył uszczelnił na patencie i zadowolony.

"kupilem dla żony ale nie chce jezdzic kombi dlatego istnieje mozliwosc zamiany na cos bardziej kobiecego..." ***** prawda, kupił na handel okazyjkę za 5 800zł, bo to aż się rzucało w oczy że można podpicować i szukać kolejnego co da więcej

"BMW wizualnie jest ok,zwarte,taki sam odcień ładnego nie zmatowiałego lakieru na poszczegolnych elementach,nie podrabiam do sprzedazy.Niech potencjalny klient widzi ze autko nie jest tzw.ulepem z wypadkową przeszloscia ,a doprowadzenie blacharki do ładnego stanu to niewielkie koszta.

wyposażenie: ABS,ASC,wspomaganie,klima,6poduszek,radio CD ,el.lusterka,el.szyby,halogeny." TOTALNA ŚĆIEMA. Auto walone w przód, aż poduszki kierwocy poszły, nie wiadomo czy jest poducha pod kierownicą, napinacz pasów strzelony, inny pas (czarny) i maska od polifta oraz przedni zderzak od polifta. Czyli oprócz cofniętego przebiego z ponad 300tys to jeszcze ekstra mamy walone auto.

Za niepodpicowane to już mnie strzela... Auto było gnojem w środku i trzeba było lajtowo wydać ze 200 300zł żeby je umyć z tego wszystkiego... No ściema jak nic jak ta ch... historyjka z żoną...

"Piekne org.felgi BMW 17' w idealnym stanie bez żadnych ubytków,rys,otarć wraz z praktycznie nowymi oponami nie tylko poprawiaja wlasnosci jezdne,ale świetnie wygladają na aucie,juz o sporym podniesieniu wartosci pojazdu nie wspominajac." TAA piękne felgi "BMW" full oryginał.... Stała na oryginalnych stalowych letnich, ciekawe na jaki CH.... kupujesz auto i pokazujesz żonie... ona mówi że brzydkie i nie chce to Ty w celu NIE WIEM JAKIM kupujesz do niego nowe felgi.... Jeśli do tej pory nie widzisz ściemy jaką łyknąłeś to nie wiem...

Może kiedyś bym kupił na handelek i zrobił dobry biznes, ale od kiedy odkryłem, że jestem POLAKIEM a nie Polaczkiem cwaniaczkiem cebulaczkiem to nie robich takich rzeczy, bo mam dumę i honor i już najbardziej zależy mi żeby ten kraj wkońcu wyglądał jak należy a oczywiście zaczynamy od siebie a nie od biletu do Anglii.

"Szanując swoj i panstwa czas uprzedzam ze nie jest to okazja dla handlarza ,a cena jest do rozsądnej negocjacji..." Największa ściema, na wejście liścia takiemu... wrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie sprzeczał z Twoją analizą ogloszenia zeby nie wyszlo ze bronie ogloszeniodawcy... Reasumując zalety:

silnik ok

skrzynia,sprzeglo ok

zawieszenie ok

uklad jezdny-maglownica niby ok ale do sprawdzenia

elekrycznie ponoc wszystko dziala

wady:

blacharka - ogniska rdzy,wgnioty

kolizyjnosc do sprawdzenia podłożnice (dziwne ze skoro nie bylo przodu to lakier nadzwyczaj dobrze dobrany na blotnikach-czujnik lakieru prawde powie)

maglownica

poduchy

hamulce tyl

fotel kierowcy (faktycznie widac ze sie konczy)

elektryka podswietlenia tablicy

podejrzenie cafniecia licznika (tu sam nie wiem co wazniejsze czy kompresja i zdrowe serce czy liczby)

brak obicia klapy , rolety

kiedys swojej drugiej polowie kupilem pume i tez zanim sie o niej dowiedziala zrobilem cala,założyłem fajna felge i co sie dowiedzialem? Ze mala,ze pedalska i ze to ford :D

dlatego moje zdanie takie - nie wierzyc w cuda ,wkoncu nie kupujesz auta na podstawie opowiesci a po okresleniu faktycznego stanu technicznego.

Typ dal jeszcze jeden argument tj.ponoc zna sie z serwisem bmw gdzie przetrzepal śmietnik ,ogarnal i tak sie sklada ze to moi dobzi kumple wiec szybko zweryfikuje co za ulep z tego kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E46 320D 2000R Zadbane Bez wkładu!! Super Krzeptów ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Kolejny trup... Auto poszło miesiąc temu za 6900zł a teraz jest k** za magiczne 8000zł... Miesiąc temu jak jeździłem autem to silnik trup, kopcił przy odplaniu, bez katalizatora, bardzo intensywny zapach spalin. Auto niby 2.0D a jeździło się nim jak 1.4 Sdi, zero mocy. Progi malowane chyba wałkiem, niedziałający przycisk od szyby.

PS ksenon montowany na dziko bez poziomowania

Edytowane przez xyz
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...