Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Igiełka z Lubinia


Niedzwiedz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś razem z kolegą Jaro byliśmy w Lubiniu obejrzeć tą E39

BMW E39 530i LIFT 2001ROK FUL OPCJA MPAKIET NIEMCY (5176659607) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Przez telefon sprzedający bardzo milutki, samochód praktycznie bez rdzy, jedynie malutki bąbelek na progu, ale trzeba się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć tak tłumaczył. Zarzekał się że auto nie było malowane, podobno osobiście badał miernikiem. Środek czysty, skóra w idealnym stanie bez przetarć.

A po zajechaniu na miejsce zastaliśmy na parkingu pod blokiem gruz( inaczej nie potrafie określić tego co zobaczyłem) nim sprzedający do nas doszedł(5minut) odechciało mi się oglądać to auto. Na każdym elemencie rdza, zderzaki podrapane, lewy tylni błotnik tak poszpachlowany że chyba Heniek w stodole lepiej by to zrobił, maska nieudolnie pomalowana,drzwi kierowcy malowane i już na nich rdza wychodziła. Auto musiało być mocno polerowane bo miejscami lakier miał 70 mikronów. W środku masakra siedzenie kierowcy przetarte i rozprute, tylna kanapa poprzecierana, kierunkowskazów brakło( podobno coś nie łączy bo czasem się pojawiają), w bagażniku gnój( tłumaczył się że auto karcherem mył i mogło się troche pochlapać) Pod maską viny na kielichach wyszlifowane do gołej blachy, wszystko zachlapane płynem chłodzącym, olej leje się z silnika, mówił że poci się troche z miski. Ogólnie odradzam auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla siebie chciałeś, czy Jaro się rozgląda :lol:

Tylko mi tu bez takich ;)

Auto jak dla mnie porażka. W sumie stracony czas. 2-3 koła to tam trzeba włożyć we wnętrze żeby zaczęło wyglądać. Słowo które mi przyszło na myśl to "zajazd"

Szkoda czasu. Odradzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Wg mnie jednak na zdjęciach wyglądała nieźle. O tym że nivo raz działa a raz nie, że płyn chłodniczy gubi, że ruda naokoło to chyba mógłby powiedzieć. Czy uważasz że powinniśmy to brać pod uwagę pomimo że mówił że jest super?

Nie wspomnę o radiu że czasem nie łączy i zawiecha tłucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tak jak napisał Niedźwiedź zanim koleś zszedł na dół to już się oglądać odechciało. I to nie jest tak, że człowiek chciał igłę za 13k kupić. Liczyliśmy się z tym że coś będzie do zrobienia, ale nie aż tyle. Dosłownie każdy element albo ruda, albo przycierka albo w *** rys po nieudolnej polerce. Cena zeszła do 11700, ale to i tak za dużo. Jak sam właściciel zauważył w tym aucie fajny jest tylko silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...