Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E46 318ci 2000r czy ktoś zna to auto ?


jacoBlack

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć . Jestem w Bolesławcu i oglądam to auto.

http://otomoto.pl/C36332382.html?output=web

http://otomoto.pl/C36332382.html?output=web

VIN

WBABL31040JP56650

Sprzedający twierdzi że auto jest bezwypadkowe i że znane jest z Wrocławskiego (???) klubu BMW. Czy ktoś je kojarzy bo ja nie bardzo?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura mi sie kojarzy ale z ogłoszeń na otomoto jest charakterystyczna bo ma sport pakiet i fotele które były tylko w wersji clubsport , cena jest dobra taniej niż była wczesniej wystawiona do rejestracji , daleko nie masz ja mam 30km ale na wekend mogę ją luknac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura mi sie kojarzy ale z ogłoszeń na otomoto jest charakterystyczna bo ma sport pakiet i fotele które były tylko w wersji clubsport , cena jest dobra taniej niż była wczesniej wystawiona do rejestracji , daleko nie masz ja mam 30km ale na wekend mogę ją luknac

Dokładnie tak jak mówisz. Daleko nie było to pojechali, zobaczyli i kupili ale dzięki za chęci ;) Podjechaliśmy na SKP w Bolesławcu na dokładne oględziny i okazało się że fura jest w całkiem niezłym stanie. Niebawem wraz z nowym właścicielem pojawią się na forum happy_bmw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalanie 6-8 litrów :bag: Jak stoi chyba :4: Ciekawe czy rzeczywiście ma tempomat w m43 i jakoś ani jednego zdjęcia silnika

Ja mam 318Ci i spalanie 6-8 jest jak najbardziej rzeczywiste tyle, że w trasie. Do tego mam również tempomat :) M43 może nie jest najlepszym silnikiem ale potrafi się dobrze zebrać i jest całkiem oszczędny. Do tego praktycznie zero usterek i bardzo tanie utrzymanie bo łatwy w naprawie.

@jacoBlack furka wygląda ciekawie tylko, że przy tak niskiej cenie jest dość podejrzana i trzeba wykonać dokładne oględziny. Przedni zderzak jest z pakietu aero więc sam zderzak to już 1000zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...