Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Oddam Opla za zgrzewkę browara!


Zgibniew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem w posiadaniu Opla Astry, chyba z 1994r. 1,7 tds, którego chcę się pozbyć prawie za darmo.

Krótki opis pojazdu:

Autko generalnie jeździ do przodu, do tyłu i nawet skręca. W tym momencie na pewno nie odpali, ponieważ stoi już piąty miesiąc nie odpalana. Potencjalny chętny musiałby przyjechać ze swoim akumulatorem, lub linką holowniczą.

Asteroida przybrała na progach i podwoziu najpopularniejszy kolor z palety opla. Swojego czasu żona zrobiła dodatkowy wywietrznik w prawym progu, wielkości buta rozmiar 45. Jako że jestem złotą rączką, załatałem dziurę pianką montażową i kupą szpachli. Co do silnika, to odpala bez problemu nawet przy -5 stopniach. W misce olejowej pływają zlewki różnych olejów, ale świeżych nie zużytych. Stan zawieszenia oceniam na bardzo przyzwoity jak na swoje lata. Hamulce są i nawet ręczny działa. Instalacja elektryczna o dziwo w 100% sprawna, tylko kontrolka ładowania żarzy się podczas jazdy, ale ładowanie jest! W aucie trochę śmierdzi stęchlizną, ale tylko w deszczowe dni. OC opłacone, przeglądu brak! Prawe lusterko skroił mi jakiś dziad, lewe wisi urwane, ale wystarczy je wcisnąć i cieszyć się widokiem jaki nam pokazuje.

Jak napisałem w temacie oddam ją za zgrzewkę butelkowanej Perły chmielowej.

Dodam też, że się chyba rozpłaczę jak będę oddawał, więc proszę zachować powagę i zgłaszać tylko poważne propozycje.

attachment.php?attachmentid=34590&stc=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...