Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Zapach benzyny w kabinie ;-/


Rekomendowane odpowiedzi

też tak miałem, że czuć było benzynę przy zimnym silniku ale u mnie z kolei zsunął się przewód paliwowy i benzyna sobie ciekła, później jak silnik się rozgrzał, to szybko parowała i nie czuc jej było.Wystarczyło u mnie spowrotem nasadzić przewód i nie musiałem go wymieniać. Najgorsze jest to że dostęp do tego jest parszywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

popatrz dokladnie na przewody paliwowe które biegna w obrebie silnika moze byc gdzies przetarty i bedzie delikatnie łzawic

Jak silnik jest zimny to paliwo smierdzi bo gdzies podcieka po kadlubie silnika A jak jest cieply to paliwo paruje i tego nie poczujesz

Popatrz tez czy nie masz plam pod samochodem

Poruszaj jeszcze przewodami tam gdzie wchodza do silnika moze sie popuscila opaska i bedzie cieknac

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ze ja ciemny jestem to zapytam czy wieksze pradopodobienstwo wykracia tej usterki jest po ogledzinach komory silnika czy predzej z pod auta czyli np. filtr paliwa i ogladajac od dolu wszystkie te przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

popatrz po silniku czy gdzies nie lzawi i pod smochodem tez mozesz popatrzec

Jak bedziesz sprawdzal na silniku to najlepiej jak samochod stal troszke zeby silnik byl zimny

To raczej bedzie gdzies w obrebie silnika bo jak czuc w smochodzie paliwo to opary sie beda wdzierac przez dmuchawe ( nawiew cieplego i zimniego powietrza ) bo to powietrze jest zasysane z pod maski samochodu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo wczoraj odpalilem juz wieczorem na zimnym z otwarta maska i wachalem do okola silnika i nic... to mi chyba tylsko smierdzi jak mam otwarte szybi i rusze albo cos. Moze kiedys to zlokalizuje hehe narazie sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dobra rada nie olewajcie tego problemu jak śmierdzi to znaczy że wycieka ja osobiście to olewałem i pewnego dnia moje poprzednie auto stanęło w płomieniach i wtedy już jest za późno .

Ja nie mam gasnicy 8) bo legalnie i tak nie dzialaja.. slyszalem o jakis nielegalnych ale skutecznych, nie ma zakazu posiadania tylko urzywania ;] wiec lepiej wozic taka ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jak troche sobie postalo auto odpalilem i schylilem sie to ciekło praaaawie jak z kranu :( ale pozniej jak silnik sie rozgrzał to bylo okay, ale musze to jak najszybciej zrobic. narazie BMW stoi w garazu tez z powodu tylnego mostu gdyz ucieka mi plyn (to chyba simering (tak slyszalem albo jakas uszczelka) ). pozdrawiam i dzieki <bmw> <bmw_1> <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...