Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


BMW E36 320i - Świdnica. Wiecie coś o tym samochodzie?


Szaku

Rekomendowane odpowiedzi

Po przebiegu widać że stała 15 lat na kołkach u niemca i czekała na przyjazd dod polski , foty robione lustrzanką ale widać ze stan lakieru i blachy tragedia poobijana w koło wgnioty krzywe szpary i z prawej strony cały bok do połowy w zupełnie innym odcieniu :P warta jakieś 2 tyś nie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda tragicznie na tych zdjęciach.... i to co pisał kolega wyżej - coś się działo z prawą stroną, jak zwykły szlif to tragedii nie ma...

Trochę również stoi na alledrogo bo jeszcze pamiętam jak pchałem dupowóz z kilka miechów temu to ją widziałem. Jak tak niska cena będzie adekwatna do stanu i do lekkich poprawek to bym ją brał po obejrzeniu. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przebiegu widać że stała 15 lat na kołkach u niemca i czekała na przyjazd dod polski , foty robione lustrzanką ale widać ze stan lakieru i blachy tragedia poobijana w koło wgnioty krzywe szpary i z prawej strony cały bok do połowy w zupełnie innym odcieniu warta jakieś 2 tyś nie więcej

Człowieku weź jeszcze raz zerknij na ogłoszenie i zobacz z którego roku jest auto. 2k za te e36 - trochę cie poniosło. To nie e90 żeby się przejmować lakierem i szparami. Szukasz ideału to od 10k w górę. Jak jest w miarę sensownie utrzymana i niesklejona z dwóch innych, nie wymaga wkładu, cena jest dobra, zdoisz 5 stówek jeszcze. Lakier do polerki albo tak dziwnie światło pada. Osobiście kolor nie mój i brak klimy, wieś nakładki na pedały i ten spojler... ale alusy styling22, sportsitze w uczciwym stanie, schowek nie roz***any - max 50tyś kręcona. Warto pojechac ogladnąć. Ale silnik musi być tiptop. Nie nakręcaj się bo to pewnie handlarz - silnik wyplakowany lepiej niz wnetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to chyba handlarz. Przeczytałem sobie jego komentarze i oto co znalazłem:

"Samochód reklamowany jako "bezwypadkowy" okazał się szpachlowanych gratem. Wygląda, że IwonaWK3 została wykorzystana jako "słup" podobnie jak rzekomy salon Peugeot'a, gdzie auto miało być wystawione. Sprawa cuchnie. Zgłaszam do Allegro i na policję."

Nie wygląda to zbyt dobrze, ale nie będę obgadywał póki nie zobaczę na żywo tego pojazdu. Wybiorę się po świętach i napiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...