Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


[E46] gdzie regenerować maglownicę


dawid111

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Gdybym źle zatytułował wątek i w złym dziale umieścił to bardzo przepraszam.

Mam pytanie, gdzie do dobrego warsztatu mógłbym oddać swoją maglownicę do regeneracji.

Od jakiegoś tygodnia słyszę stuki na nierównościach i drgania na koerownicy, oraz jest wyciek z magla.

Wchodziłem pod auto i cały drążek wchodzący do magla ma luz. Gdzie dobrze zregenerują mi maglownicę?

Jakieś namiary, numer telefonu mógłbym prosić.

Gdyby coś z tym wątkiem było nie tak jeszcze raz przepraszam ;)

Pozdrawiam Dawid

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem magiel co prawda w innym aucie niż w E46, ale zrobili profi, do dzisiaj jest lux :) Przywiozłem stary magiel, dostałem nowy, po regeneracji, wyglądał jak nówka sztuka, nowe gumy, nowe drążki, gwarancja na rok czasu. Jest możliwość też demontażu i montażu na miejscu.

Kożuchów | Regeneracja maglownic, przekładnia kierownicza, maglownice naprawa.

Regeneracja przekładni kierowniczych Kożuchów montaż demontaż

ul. Nowosolna 58

67-120 Kożuchów

tel. 68-355-53-35

tel. kom: 606-617-437

e-mail: autorege1@wp.pl

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@łazik no właśnie, z używanymi to jest loteria -,- jedni piszą, że stan idealny nie cieknie. A tak naprawdę okazuje się co innego ;) w sumie kupno używki jest dwa razy tańsze od regenerowanej, ale jak to ktoś ładnie przytoczył robisz tanio, jeździsz drogo.

Co możecie powiedzieć o tym maglu.

Może sprzedawca jest tutaj zarejestrowany ;)

http://allegro.pl/showItem2.php?item=5164409553

Edytowane przez dawid111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak,ja jeśli kupuję używki to staram się je kupić blisko siebie,po pierwsze widzisz to co kupujesz na własne oczy i inaczej się gada z gościem który wie że mieszkasz blisko i w każdej chwili możesz u niego być by oddać zakuplolol

Jeśli kupujesz wysyłkowo to sam wiesz jak to wygląda,telefony,emaile,odsyłanie itp.

Po drugie gwarancja rozruchowa.

Parę przekładni już zmieniałem i ogólnie jest tak, że jeśli kupisz dobrą używaną to jeździ dłużej niż regenerowana.Co do regeneracji, to też zależy jak ta przekładnia jest uszkodzona.

P.S Sprawdzałeś czy ten luz aby nie jest na ''jabłku'' na drążku? Ściągałeś gumową osłonę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie słyszałem o takiej możliwości, że ten luz może być na tym "jabłku" po świętach pojadę do kolegi na podnośnik ściągniemy maglownice i zobaczymy. :)

No do Wrocławia mam ok 70km więc nie tak daleko aby pojechać odebrać osobiście, ale łatwiej jest wysyłkowo wiadomo.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...