Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


E36 Coupe/Cabrio ZNÓW :D


Maajkii

Rekomendowane odpowiedzi


Dzien dobry. Dawno mnie nie slychac tutaj.. Licze ze koledzy mi pomoga! new_smile.gif

Turas poszedl do zyda za calkiem niezle pieniazki. To szukam znow E36 ( stara milosc nie rdzewieje )

Co do wymagan, conajmniej M50/M52B25/B28. Moze byc po Swapie ale z minimum R6, na R4 nawet nie patrze :)

Buda Coupe/Cabrio , preferuje Coupe ale Cabrio tez ujdzie.

Kolor... Tutaj ma bardziej zdecydowac stan ale jak sie znajdzie cos ciekawego czemu nie (avus / dakar gelb / montrealblau <3 / Imola Red itp.. )

Zastanawialem sie nad ta z Bialegostoku, ale po rozmowie z wlascicielem odpuszczam raczej temat przyznaje sam ze jeszcze troche $ trzeba w nia wsadzic..

LPG nie koniecznie, ale BARDZO mile widziane.

Co do wypasu to org. mpasztet ,mile widziana rowniez szpera nie wyobrazam juz sobie jazdy bez (oczywiscie nie 100% new_smile.gif ), no i klima mnie zadowoli, reszte mozna dolozyc new_tongue.gif

Mam nadzieje ze starzy koledzy mi pomoga, moze cos poleca new_smile.gif

Obszar poszukiwan : Polska-Niemcy-Szwajcaria

Moze znajdziecie cos ciekawego bo ja cos nie moge.. Na M3 mnie jeszcze niestety nie stac new_sad.gif

No i najwazniejsze budzet +- 20tysiecy złotych (moze byc z niemcowni/szwajcarii do oplat w 20k musze sie zamknac) oczywiscie moze byc tansze to zostanie mi na porzadna instalacje podtlenku LPG. new_smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...