Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Wystrzałmieszanki w instalacji LPG w E32 730i


Rekomendowane odpowiedzi

Krotki opis zdazenia;

Wiec jade se z Kaliszewa po pracy do chalupki na obiad i w malej miejscowosci doganiam starego M-B. Lookniecie, lewa flanka wolna, przepinka na "4" i pędzel. Ale widze, ze to proche malo wiec przepinka na "3" z miedzygazem (przegazowka) i... JEBBBB

Efekt;

Okrutnie wielki wystrzal gazu. Zjazd na pobocze. Widze , ze wyplulo kolanko od odmy, zakladam zadowolony ze nic sie nie stalo i chce jechac dalej a tu nie mily "soprajs". Szarpie, gasnie, jedzie, nie jedzie. Dowloklem sie z bolem na podworko, po drodze myslalem, ze to moze znow przeplywka wysiadla i ze znow 450PLN pojdzie sie kochac. Ale przeplywomierz dziala i ma sie calkiem dobrze.

Obecne objawy

Po pierwszym odpaleniu motor zaraz gasnie. Po drugim chodzi na b. jalowym i wchodzi jakotako na obroty, ale po paru przegazowaniach ponizej 2500rmp traci wszystko, i nie wiedziec dlaczego gasnie. I znow pierwsze odpalenie - gasnie. Drugie odpalenie - dziala ale po wejsciu na obroty znow zdycha.

Jestem cholernie zrospaczony, wkurfiony i o ogole. Czy ktos potrafi mi pomoc?

Kompletnie nie wiem co moglo sie sesrac w moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukaj czy gdzieś nie dostaje się "lewe" powietrze.. ja tak miałem po podobnym wystrzale, rurka od powietrza się zsunęła z kolanka i chodził mi podobnie - a ja głupi myślałem że strzeliły mi kable od świec (chociaż to też warto sprawdzić) - dodatkowo wykręć świece. jak nic z tych rzeczy odwiedz mechanika

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za info. Sprawa sie wyjasnila, rowniez myslalem ze to moze przeplywka lub jakies "dziury" w ukladzie dolotowym. Ale wszystko bylo cale i dzialalo poprawnie, wystarczylo rozłączyć na 10min akumulator i wszystko wrocilo do normy (i cale szczescie). Prawdopodobnie komp przy wystrzale nalapal bledow, a chwilowy brak pradu je chyba wykasowal. uklon_bmw happy_bmw <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...