Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Dziwne przyciski - do czego one sluza?


Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki powiedzcie mi do czego służy przycisk umieszczony w miejscu wskazanym na zdjeciu tuz kolo kierownicy :)? Bo u mnie pozostala po nim... dziura... A widac ze obudowa tego przycisku jest oryginalna bo idealnie jest wyprofilowana pod kątem deski.

Powiedzcie prosze jeszcze do czego sluzy przelacznik (przycisk) kolo automatycznej skrzyni biegow na konsoli srodkowej?

Jest tam jakaś gwiazdka "*", literka "E" i "S". "S" nie wskakuje reszta chodzi. Ale do czego to jest???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Nie pamiętam juz dokładnie ale wydaje mi sie że tam powinno być pokrętło do głośników...tzn wybierasz zeby grał przód lub tył. Nie jestem pewnien ale chyba to to.

[ Dodano: 4 Marzec 07, 22:37 ]

A te przyciski koło skrzyni to chyba wybierasz sobie czy chcesz jechać na S czyli sport czy E- ekonomicznie tzn normalnie no i M powinno być- manual. Mysle ze oto chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przycisk koło skrzni jest to przełącznik zmiany trybu pracy skrzyni bieów

S- jazda sportowa (dłużej ciągnie na poszcaegulnych biegach)

E- jazda ekonomiczna (do codziennej jazdy)

M lub gwiazdka- jazda tak zwana manualna (używana zazwyczaj na śliskiej nawieżchni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe przesiadaj sie na automata jak najszybciej :D Fajna sprawa zwlaszcza jak sie ma idealke skrzynie ze ani nie zrywa ani nie szarpie :D nawet przy gwaltownej jezdzie :) A ja taka mam hehe

[ Dodano: 5 Marzec 07, 21:28 ]

Za cholere nie przelacza mi na S... Na wyswietlaczu wyswietla albo gwiazdke albo "E", ale na "S" nie chce wskoczyc :( Why??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta babcia, od której odkupiłeś samochód za czesto urzywała S :lol: musiało jej sie spodobac ,,kickdown'' i wciskanie w fotel. może coś ci przełacznik nie łączy rozbierz go i przeczyśc mozę nie był w ogóle urzywany i sie zasyfiła ta strona.

[ Dodano: 6 Marzec 07, 10:28 ]

a co do przycisku nier wiem czy to dokładnie to samo miejsce ela tam gdzies własnie w okolicach sa przyciski od, ECD Elektroniczna kontrola amortyzacji i ASC+T Automatyczna kontrola stabilnoiści plus trakcja. jak bede miał dostęp do skanera to przesle ci ta strone. chyba ze posiadasz instrukcje obsługi to jest to na str. 40. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...