Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


koledzy z Lubina obcykacie


lumma1

Rekomendowane odpowiedzi

Słodki faktycznie... Ziomek mi mówił, że ją sprowadził z niemiec. No już miałem jechać po tą coupe, ale zasadę mam prostą jak przyłapie na kłamstwie to ******lę i nie kupuję. ******

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko!

Kupiłem od tego gościa w tamtym tygodniu e46 320Ci, gościu nie walił ściemy jakiejś strasznej. Autko jeździ cały tydzień bez żadnych problemów oprócz tych z którymi ją kupiłem. Gość a raczej Paweł, bo tak ma na imię, jest handlarzem i chce sobie zarobić, ale w granicach rozsądku.

Co do czarnego sedana. Stara aukcja się zgadza, on szuka okazji cenowych, ale takich prawdziwych na których można zarobić bez stresu, że ktoś Cię będzie potem z nożem szukał. Oglądałem autko z zewnątrz bo Paweł jechał do pracy i nie było czasu już. Z tyłu nadkola malowane po fachowemu, więc trzeba by było pomalować jeszcze raz, jakaś mała wgniotka jeszcze na prawym tylnim. Generanie rudy ją bierze jak przystało na wiek, nie widziałem tam nic niepokojącego. Rzuciłem jeszcze okiem na tarcze. Nie było na nich wżer ani też jakieś głębokie nie były. Wyglądała na normalne auto już w swoim wieku gdzie na pewno jakąś eksploatacje trzeba będzie zrobić. Jeśli jesteś zainteresowany to pojechanie i przejechanie się nią raczej nie będzie stratą czasu. Mówię jeżdżę swoją cały tydzień i jakieś magiczne kontrolki mi się nie zaświeciły, ani nic nie wykwitło. Jutro jadę do mechanika ją dokładnie przebadać i dam znać.

Paweł jest członkiem forum 7er z Lubina - nick "Fazi" i z tego co sprawdziłem to bardzo często pomaga użytkownikom. Myślę że jakby był krętaczem to raczej by się nie bawił w jakieś fora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisal kolega wyzej, jechac po nia to nie strata czasu. Ma tablice wiec mozna wracac.
Z twojego opisu wynika że niemiec do tej pory płacze za tymi autami takie wspaniałe:mrgreen: i pokrywasz z własnej kieszeni mandat za przejazd wyrejestrowanym autem skoro sugerujesz taką jazdę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam to w dupie. Jak ktos chce to jedzie z laweta co mnie to w ogole interesuje, kazdy jest kowalem swojego losu. Jak masz nic nie wnosic do tematu to nie odzywaj sie bo z tego co widze to niezly oszust z ciebie i podjudzacz. Czy niemiec plakal czy nie, to mysle ze najbardziej za twoim i to ze smiechu... Ja jestem zadowolony i twoje zdanie w ogole mnie nie interesuje. Dorzucil bym jeszcze cos panie słodki ale nie chce byc niegrzeczny.

widze że kolega nie za bardzo rozumie zasady działania forum... czego w sumie wymagać po 12 postach... ehh pełna patologialolol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: poziom twoich wypowiedzi to szkoła gimnazjalna nikt cie na forum nie obrażał tylko zwrócił uwagę :D nie ma sensu wdawać widzę się z Tobą w dyskusję radziłbym przemyśleć i przystopować, zrób kilka odechów zanim coś głupiego napiszesz tak jak na mnie bo nie każdy jest taki tolerancyjny jak ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisal kolega wyzej, jechac po nia to nie strata czasu. Ma tablice wiec mozna wracac.

no kolega słodki ma trochę racji, bo wszystko pięknie opisałeś jaki to piękny samochód a ładujesz ludzi na minę, że mogą do domu wracać a wiesz, że nie mogą, bo za to mandat jest zdrowy. Teraz pytanie czy mamy dać wiarę temu opisowi skoro już jesteś złapany na ściemnianiu i to mając kilkanaście postów, więc, tu cytat "też srasz na własnym podwórku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uspokójcie się panowie. Jestem zażenowany czytając to. Jesteśmy fanami marki i z tego właśnie powodu tutaj się zarejestrowaliśmy na forum. Nie ma co się spinać.

Słuchajcie byłem z moją E46 coupe okazyjką od Pawła za 10 klocków i powiem wam. Faktycznie okazyjka, a raczej cena nie zawyżona jak to bywa w BMW. Autko jest zdrowe poza kilkoma rzeczami ale to z racji wieku nie wypada nawet wypominać. Paweł mnie NIE oszukał czego się obawiałem kupując auto. Jestem zadowolony z auta które od niego kupiłem. Mogę go polecać z czystym sumieniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...