Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Pompka paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

Zdechło mi auto i okazało sie że zawiesił sie silniczek od pompy paliwa, jakoś to jeździło ale silniczek zaczął przestawać pracowaćcoraz częściej. Pytaniej do was to co najlepiej zrobić na Armi Krajowej chcą 95zł za sam silniczek a w Auto Zatoce mówią że nie ma samych silniczków a cała pompa paliwa kosztuje 600zł? Nie wiem skad taka cena skoro tam jest tylko silniczek i pływak, czy skusić się i kupić urzywany, jak często się to psuje?

Pozdro. <bmw_1>

Dzięki za pomoc. <bmw_2>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak potwierdzam do swojej kupilem na allegro od "niedoslyszacej" osoby o ktorej to chodzily dziwne sluchy ze niby to przekrety robi ze felerny towar itp. ja za swoja dalem 180pln ( w intercarsie ta sama 650 ;/ ) z przesylka i jestem bardzo zadowolony ;) pompy w ogole nie slychac pracuje cicho i bez problemow ps. sprzedawca bodajrze jest z wroclawia ;) <bmw_1> polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, po zbadaniu cen sklepowych prawie kupiłem używaną, dziś znalazłem na allegro i jutro po nią jade bo jest we Wrocku. <bmw_2> <bmw_1>

Pozdro bmw_beer

[ Dodano: 9 Marzec 07, 11:17 ]

Hula :D

Dzięki wielkie <bmw_2>

Pozdro. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boscha pompa za 550 zł

nie poddaję w wątpliwość tylko stwierdzam fakty.

Jesli tego nie rozumiesz to proponuje poloneza... to tak pół żartem... :)

Pompa w M20 musi dać więcej niż 3 bary... te z allegro nie dają. Jesli argument przytoczony powyżej nie dociera do niektórych z Was, to polemika nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro czesto sa smieci ale trafiaja sie dobre rzeczy po smiesznych oieniadzach by sprzedajacy nie wie ile to jest warte. Przykład?? W moim obecny aucie (astra F GT) mialem przetarty bak paliwa. Kupilem nowy bo nie chcialenm uzywki dalem prawie 300 w sklepie.

Skladajac go zlamalem plywak i trzeba bylo kupic nowy. W sklepie krzykneli sobie 320 zł za orginal, mysle ciut za duzo. Przez miesiac grzebalem po allegro bo nkt takiego nie mial ale przypadkiem znalazlem caly uzywany zbiornik taki jak moj (sa rózne w astrach) i dzwonie ,pytam czy kupie sam plywak , gosc pomyslal i stwierdzil ze tak. Za bak chcial 50 zł z plywakiem i bez pompy. Plywak kupilem za 30zł plus 7,5 zł przesylka.

Tak wiec mozna na allegro kupic dobra rzecz ale trzeba uwazac na przekretów.

Pozdro... :mrgreen: :mrgreen: <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem że dużo osób z Allegro to cwaniaki, gwarancji na tą pompe nikt już nie uwzględni bo później w niej wyczytałem że jest ważna tylko z montażem gdzieś tam i to już jest wałek, ale trudno nowa jest droga a ta jest choiciaż nowa więc mam nadzieje że trochę pochodzi a bubel się może trafić każdemu nawet najlepszej firmy. <bmw_1>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...