Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Potrzebny magik który podepnie się do samochodu z kompem - pomożecie ? :)


Mietekk

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedłem własnie w posiadanie E91 318 z 2008 roku, pre LCI. Potrzebny mi magik który zrobi kilka przydatnych dla mnie rzeczy i odblokuje parę funkcji przy okazji ;)

Denerwuje mnie strasznie system start/stop który chciałbym wyłączyć bądź zrobić tak, żeby raz wciśnięty przycisk był zapamiętany( czytałem gdzieś w internecie że podobno jest taka możliwość)

Poza tym, mam problem z tylna prawa szyba, kiedy chce ją zamknąć dochodzi do końca i odbija lekko w dół muszę to robić na parę razy aż w końcu się zamknie a widziałem, że był temat niżej z czymś podobnym i poradziliście podpinać komputer dlatego też chciałbym to załatwić.

Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz. Otóż, czy jest możliwość "podkręcenia" mocy ringów ? świecą strasznie słabo i zastanawiam się czy to wina po prostu słabej żarówki ( tak to nazwijmy umownie ) czy można to zmienić za pomocą komputera ? Zastanawiam się też nad białymi markerami które podobają mi się bardziej więc nie wiem czy wymiana ich nie załatwi też sprawy.

Pomożecie ? byłym wdzięczny gdybyście mogli mi wskazać do kogo mogę się z tym udać?

P.s. postaram się jakoś na weekend zrobić dobre zdjęcia i przedstawić samochód wam, poprzedniej nie umieściłem ale tą obiecuję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...