Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


yhy ku mojemu zdziwieniu


Rekomendowane odpowiedzi

a wiec e36 coupe skradziono dzis mi dosc ciezko i wrecz nie osiagalnie finansowo-progowa rzecz: mianowicie listewke z prawego blotnika przedniego,wlasnie tą ktora nie jest Mpakietowa mianowicie z olx zA 20zl a od znajomych za piwko dostepna :). przyznam ze najbardziej mnie boli ta mysl ze zapewne ujrze ja wielokrotnie a z wlascicielem zamienie napewno nie jednokrotnie slowko :).metalnosc nasza nie zna granic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz, od początku, po kolei poproszę pytanie_bmw

Skradziono Ci listewkę z prawego przedniego błotnika, która jest warta 20 zł na OLX lub za darmo/za piwko u znajomego. I wiesz kto Ci ją zwinął skoro "ujrze ja wielokrotnie a z wlascicielem zamienie napewno nie jednokrotnie slowko"? To jeśli wiesz kto ją zwinął to... dlaczego jeszcze jej nie masz na aucie z powrotem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystko rozumiem;)

Dobrym motywem w sytuacji newralgicznych,cennych rarytasków znaczyć je specjalną "niewidzialną" farbką.

Potem na spotach ew zlotach przyświecasz sobie listeweczkę-robisz pogadankę=wiesz od kogo nowy właściciel ją nabył.

Listewkę zostawiasz nowemu koledze oczywiście za informacje i ...

Ja za złodziejem na pewniaka w drugi koniec Polski bym pojechał,żeby mu mordę obić listewką za listewkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przekazanie moje bylo z takim duzym naciskiem na sarkazmmmm... tak zwineli ok rozumiem,ale bardziej boli mnie mysl ze to na 100% ktos do swojego coupe zwinal nie na handel a ze coupe jest malo wiec i grono sie zweza. czytajac wczesniejsze posty itd dochodzac do mojej glupiej listewki dochodze do wniosku albo garaz,albo dom z podworkiem albo sprzedac chyba ze non stop dokladac zlodziejowi na browara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...