Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


PROBLEM Z SZYBAMI W BMW e36


Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam taki problem z szybami a mianowicie kiedy naciskam przyciskod prawej szyby i chce aby szyba zeszla na dol jednym lekkim przyciskiem czyli manaulnie to wtedy tylko schodzi kawalek i odrazu sie zatrzymuje, musze przyciskac ciagle aby zeszla na dół. troche inaczej jest z lewą szybą tylko ze jak nacisne aby szyba zeszla mi automatycznie cala na dół to schodzi cala i jest suuper, gorzej jest ja podniesc poniewaz dochodzi do polowy i sie cofa musze non stop przyciskac po trochu aby ja podniesc do konca. Co to moze byc? moze przycisk cos nie laczy? albo silniczek od szyb? pomozcie. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na ruski miesiac mam taki problem z elwa szyba, naciskam zamkniecie automatyczne i idzie do 90% i nagle sie cofa i staje jak by cos jej przeszkodzilo, pomaga otwarcie drzwi, wtedy idzie do samego konca i normalnie my domyka szybe tak jak to w coupe.. slabo siedze w tym temacie ale sadze ze to wina przekaznikow, tych z pod schowka albo jakies opory na silniczku.. hmm trudno powiedziec , musialk by ktos sie wypowiedziec co rozwiazal taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!mialem ten sam problem.w prowadnicy szyby jest plastikowa czesc ze spinka,ktora trzyma ramie mechanizmu elektr szyby wlasnie w tej prowadnicy-taki mimosrod,czesto jest to urwane i jest po za prowadnica,szyba opada z jednej strony i jest taki efekt-ty do gory-ona na dol i tak do zaje...nia.trzeba odkrecic boczek i sprawdzic czy jest dobry ten plastik,jesli jest ok to sprawdz prowadnice moze sie odkrecila,trzeba ja ustawic.ja mialem urwany plastik przez nie dokrecona prowadnice. <bmw>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...