Skocz do zawartości
Wasilewski Warsztat


Poliuretany Olkusz


Georgii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rabat dla Maxbimmerów na produkty poliuretanowe z Olkusza.

Rabat działa na zakupy przez sklep :

Tuleje wahacza | polibusze | zawieszenia poliuretanowe, sportowe - sklep internetowy Deuter

Zniżka 10% na zakup produktów powyżej 50 zł (bez przesyłki)

Kod zniżki WN7025jW

Ps.Podziękowania dla Admina za pomoc bmw_beer

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również na początek zamawiam 4x gumy na stabilizator.

Fajnie by było jakby każdy kto skorzysta napisał o tym.

Można napisać w temacie http://www.maxbimmer.pl/f39/opinie-poliuretan-olkusz-28703/ jak się sprawują jak się jeździ itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Teraz pytanie do mechaników forumowych bo zgłupiałem szukając na stronie Deuter poliuretany tulei wahacza dwuramiennego tylnego do przedliftowej e39 sedan.W komplecie na jedną stronę mają otwory M12 skoro w katalogu serwisowym pokazuje,że śruby są dwie jedna M10 a druga M12 ciekawe czemu tego nie sprawdzili ? A może śruby są takie same M12,a w katalogu pomyłka ? Mierzył ktoś albo może sprawdzić za pomocą suwmiarki ? Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie do mechaników forumowych bo zgłupiałem szukając na stronie Deuter poliuretany tulei wahacza dwuramiennego tylnego do przedliftowej e39 sedan.W komplecie na jedną stronę mają otwory M12 skoro w katalogu serwisowym pokazuje,że śruby są dwie jedna M10 a druga M12 ciekawe czemu tego nie sprawdzili ? A może śruby są takie same M12,a w katalogu pomyłka ? Mierzył ktoś albo może sprawdzić za pomocą suwmiarki ? Z góry dzięki

Śruba mimosrodowa to M12, a druga zwykła M10 ;) Tam skąd ja zamawialem te tuleje to otwory były według Realoem i wszystko idealnie pasowało.

Brałem te : TULEJA WAHACZA DOLNEGO BMW E39 TYL 2SZT SEDAN (5469006363) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Edytowane przez michal_f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz temat jest o poliuretanie kolego za te cenę mam już poliuretan.A jak wrażenia z jazdy w zakrętach ?? Napisz co się zmieniło po wymianie ??

Poza tym kto zakładał do siebie poliuretan mógłby napisać,a tu cisza...

Edytowane przez Georgii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz temat jest o poliuretanie kolego za te cenę mam już poliuretan.A jak wrażenia z jazdy w zakrętach ?? Napisz co się zmieniło po wymianie ??

Wiem wiem. Nie miałem zamiaru robić reklamy, tylko chciałem pokazać, że kupowałem tuleje z dwoma różnymi otworami na śruby ;)

A wrażenia jak najbardziej pozytywne. Auto przestało pływać po drodze, i w końcu można było ustawić geometrię ;) bo akurat do wymiany miałem te na mimosrodzie,ale jak już robić to wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dobra wiadomość koledzy ! Rabat na poliuretany z Olkusza dalej aktualny,także możemy kupować z rabatem :) Wystarczy dodać do koszyka to co chcemy kupić potem zaznaczyć ptaszka "mam kupon rabatowy" wkleić kod WN7025jW  wybrać formę płatności i wysyłki,gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...